Kasa nasıl modifiye edilir?

Evet, söylediklerinizin tümünü yapabilirsiniz. Konuyu incelemenizi tavsiye ederim, aradığınız ledler mevcut;

Bu arada ben başka başlık koymuştum, moderatör değiştirmiş.
ErdemShop Animasyonlu Tak Çalıştır Kumandalı Trafolu Rgb Şerit Işık Aydınlatma 5 Metre Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Böyle bir şey kullanabilir miyim?
Bir de ben bitar PSU alacağım da fanını RGB yapmamın bir yolu var mı? Farklı bir fan takmak gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir PSU alabilirsin ama markayı önermiyorum. Temsili olarak gösteriyorum.
Kendi aldığın PSU'nun fanını RGB yapmak istiyorsan çok zahmetli iş elektronik devreden anlıyorsanız başka tabii.
LED'ler de ise
Anakartınızda RGB girişi var mı? Ya da kasanızda RGB fan kontrolcüsü var mı? En önemli konu o aslında. Çünkü kablo karmaşasına hiç bulaşmamış olursunuz. LED'leri alırken 3 pin ve 4 pin mevzusuna dikkat edin. Ve kesim noktaları var şerit LED'lerin. Misal 3 LED'de. 5 LED'de. 10 LED'de bir kesim noktası olur. Kesim mesafesi ne kadar kısa o kadar avantajlı olur. Lehim işlerinden anlamıyorsanız LED birleştirme aparatları var onları temin edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şöyle bir PSU alabilirsin ama markayı önermiyorum. Temsili olarak gösteriyorum.
Kendi aldığın PSU'nun fanını RGB yapmak istiyorsan çok zahmetli iş elektronik devreden anlıyorsanız başka tabii.
LED'ler de ise
Anakartınızda RGB girişi var mı? Ya da kasanızda RGB fan kontrolcüsü var mı? En önemli konu o aslında. Çünkü kablo karmaşasına hiç bulaşmamış olursunuz. LED'leri alırken 3 pin ve 4 pin mevzusuna dikkat edin. Ve kesim noktaları var şerit LED'lerin. Misal 3 LED'de. 5 LED'de. 10 LED'de bir kesim noktası olur. Kesim mesafesi ne kadar kısa o kadar avantajlı olur. Lehim işlerinden anlamıyorsanız LED birleştirme aparatları var onları temin edebilirsiniz.

Tamamdır sağ olun.

Geri
Yukarı