Kasa nasıl özelleştirilebilir?

EmirDiyeBiri

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar, kasam eski ve görüntüsünü değiştirmek için bir şeyler yapmak istiyorum, cam yan panel ve ön panel gibi (ön kısım mesh de olabilir) ama nerede veya nasıl yaptırabilirim/yapabilirim bilmiyorum. Bileniniz varsa yardımcı olabilir mi?

Selam dostlar, kasam eski ve görüntüsünü değiştirmek için bir şeyler yapmak istiyorum, cam yan panel ve ön panel gibi (ön kısım mesh de olabilir) ama nerede veya nasıl yaptırabilirim/yapabilirim bilmiyorum. Bileniniz varsa yardımcı olabilir mi?

Kaliteli bir exhaust fan takabilirsiniz, Kasada hava sirkülasyonu yok ise eski bir kasada uğraşmaya değmez.

Kasanız cam değilse, eski kasaysa yapmak mantıklı değil boş masraf olur yenisini alın zaten her türlü aynı fiyat.

Yani siz hava akışını ayarlayamazsanız ekran kartının ya da işlemcinin yanmasına göz yumarsınız. Zaten sisteminiz eskiyse pek bir anlamı yok kasanın değişmesinin.
Ya şimdi şöyle, işlemci 100% kullanımda (3 saat kadar fln) 60 derecenin üstüne hiç çıkmadı, ekran kartı da 40-50% kullanımda 41 dereceyi geçmedi, sıcaklık muhtemelen sorun olmicak, kasanın ön kısmında sadece 1 fan takılabilir, hem onu arttırmak hemde daha iyi görüncek hale getirmek istiyorum,

Ya şimdi şöyle, işlemci 100% kullanımda (3 saat kadar falan) 60 derecenin üstüne hiç çıkmadı, ekran kartı da 40-50% kullanımda 41 dereceyi geçmedi, sıcaklık muhtemelen sorun olmayacak, kasanın ön kısmında sadece 1 fan takılabilir, hem onu arttırmak hem de daha iyi görüncek hale getirmek istiyorum,

Hocam öyle olmuyor o iş sonuçta kasanı kesip cam takacaksın ve hava akışı bozulucak.

Geri
Yukarı