Kasa nereye konulmalı?

5Wxqw

Picopat
Daha fazla  
Kasam masanın üstünde olunca fazla yer kaplıyor. Aşağı mı koymalıyım?

Dosya Ekleri

• 20230611_123258.jpg
    20230611_123258.jpg
    157,9 KB · Görüntüleme: 84
Ben şu an aynen senin masanda olduğu gibi kullanıyorum (kasa gözümün önünde olmalı) uzun yıllardır böyle PC masasının kasa bölümü ıvır zıvır ile dolu

Masanın üzerine kasa koymak riskli bir iş. Misafir gelip sert bir şekilde o masayı sarstımı pat diye düşer. Aşağıda durması daha iyi olur.

Masanın üzerine kasa koymak riskli bir iş. Misafir gelip sert bir şekilde o masayı sarstımı pat diye düşer. Aşağıda durması daha iyi olur.

Ben şu an aynen senin masanda olduğu gibi kullanıyorum (kasa gözümün önünde olmalı) uzun yıllardır böyle PC masasının kasa bölümü ıvır zıvır ile dolu.

Duvara yasla daha iyi olur.

Döndürüp duvara yaslayınca sığıyor mu? Eğer yapabiliyorsan öyle yap derim. Zaten hava alan bir kasaya benzemiyor. Bir de aşağıda daha kötü olmasın.

Elraen gibi duvara montaj et.

Arka kapağı çıkarsam olur mu arka kapak yüzünden duvara tam yaslayamıyorum.

Toz girer. Açmayın gereksiz yere.

Ben şu an aynen senin masanda olduğu gibi kullanıyorum (kasa gözümün önünde olmalı) uzun yıllardır böyle PC masasının kasa bölümü ıvır zıvır ile dolu.

Duvara yasla daha iyi olur.

Döndürüp duvara yaslayınca sığıyor mu? Eğer yapabiliyorsan öyle yap derim. Zaten hava alan bir kasaya benzemiyor. Bir de aşağıda daha kötü olmasın.

Elraen gibi duvara montaj et.

Böyle oldu.

Dosya Ekleri

• 20230611_140251.jpg
    20230611_140251.jpg
    181 KB · Görüntüleme: 36

Geri
Yukarı