Öğretmene alınan hediye neyin içine konulmalı?

JoseMourinhoo

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben öğretmenime bir hediye aldım fakat hediye kutusu almama rağmen çok dandik çıktı ve resmen boyası aktı. Tabii onun içine koyacak değilim fakat yarın pazar. Biliyorsunuz ki pazartesi de okullar açılıyor ve pazartesi günü hediyeyi vermek istiyorum fakat yarın pazar olacağından bazı yerler kapalı olabilir. Sizce neyin içine koymalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pazartesi erkenden halledebilirsin okul yolunda bir yerden. Ya da yarın kırtasiyeler, Japon pazarı gibi yerler açıktır oralara da gidebilirsin.

Hoş geldin Geralt of Rivia kardeş.

Öncelikle 44 bin mesajına maşallah demek istiyorum. Kırtasiyelerden böyle hediye paketi değil de hani böyle poşet gibi şeyler vardı ya hediye için yine onlar ne kadardır hocam bir de adları nedir?

Öncelikle 44 bin mesajına maşallah demek istiyorum. Kırtasiyelerden böyle hediye paketi değil de hani böyle poşet gibi şeyler vardı ya hediye için yine onlar ne kadardır hocam bir de adları nedir?

Poşet dediğin kaplama kağıdı değil mi şunun gibi? Verirler tanesini 15-20 TL'ye heralde.

Bir milyoncu bulup başka bir kutu al.

Bir sorum olacaktı hocam hani böyle kutu değil de böyle poşet gibi bir hediye şeyleri vardı ya yapışkanlı adları neydi onların

Poşet dediğin kaplama kağıdı değil mi şunun gibi? Verirler tanesini 15-20 TL'ye herhalde.

Aynen hocam bu

Sipariş etmekle uğraşma. Her yerden bulabilirsin hediye paket ambalajını.

Siz ne alaka hocam :D

Sipariş etmekle uğraşma. Her yerden bulabilirsin hediye paket ambalajını.

Mesela benim evimin yakınında GKM var orada da var mıdır?

Geri
Yukarı