Çözüldü Kasa ön panel bağlantı eksikliği

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hitherif

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün PC toplarken son aşamaya geldiğimizde, kasanın ön panel bağlantılarının eksik olduğunu fark ettik. Sizce biz mi bulamadık yoksa bu kasa tamamen bir fiyasko mu? Phanteks 500A kasa. Bunlar da tüm kabloların fotoğrafı.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-12-11 at 20.12.55.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-11 at 20.12.55.jpeg
    236,4 KB · Görüntüleme: 62
  • WhatsApp Image 2020-12-11 at 20.12.56.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-11 at 20.12.56.jpeg
    87,1 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam yok hiçbir şekilde. Ayrıca sitesinden baktım bunların olması lazım. Bende power switch dışında bir şey yok :( Her şeyi söküp garantiye göndermem gerekecek sanırım.
Hocam yok hiçbir şekilde. Ayrıca sitesinden baktım bunların olması lazım. Bende power switch dışında bir şey yok :( Her şeyi söküp garantiye göndermem gerekecek sanırım.
Arkadaşlar sanırım phanteks 500a'nın sadece ph-ec500atg_bk modelinde power LED ve Reset SW varmış. Benimki ph-ec500atg_dbk'ymış ve bunlarda sadece power SW varmış. Bu kadar bilgiye ulaşabildim. Garantiye göndersem de herhalde bunun fabrika çıkışı bu deyip geri gönderirler. İlgilendiğiniz için sağ olun.
Arkadaşlar sanırım phanteks 500a'nın sadece ph-ec500atg_bk modelinde power LED ve Reset SW varmış. Benimki ph-ec500atg_dbk'ymış ve bunlarda sadece power SW varmış. Bu kadar bilgiye ulaşabildim. Garantiye göndersem de herhalde bunun fabrika çıkışı bu deyip geri gönderirler. İlgilendiğiniz için sağ olun.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    14,4 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Çözüm
Yanlış ürün kodlu kasaya bakıyor olabilir misin? Attığın görselde HDD durum LED'ini hiçbir yerde göremiyorum. Öyle bir ufak LED var mı kasa üzerinde? Hadi Power LED tuşun etrafında çember olarak olsa anladım da HDD LED'i hiçbir yerde göremedim. Yine de Reset Switch olmadığı için iade etmekte ya da değiştirmekte fayda var.

Yanlış ürün kodlu kasaya bakıyor olabilir misin? Attığın görselde HDD durum LED'ini hiçbir yerde göremiyorum. Öyle bir ufak LED var mı kasa üzerinde? Hadi Power LED tuşun etrafında çember olarak olsa anladım da HDD LED'i hiçbir yerde göremedim. Yine de Reset Switch olmadığı için iade etmekte ya da değiştirmekte fayda var.
Yok hocam haklısınız, yukarda da yazdım düzeltme olarak. Sadece Power SW varmış kasada. Reset SW de bulunmuyormuş. Bu bağlantıdan baktım. BK uzantılı kasalarda bahsettiğim switchler varmış. Benimki DBK imiş.

Geri
Yukarı