Kasa önerisi

Bütçe
Max 1500

3G3M3N

Kilopat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar kasa arıyorum. Soğutucum H150I Elite capellix olacak ve bu soğutucuyu üst tarafa takabileceğim bir kasa arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasayı aynı soğutucuyla kullanıyorum gerçekten güzel bir dizayn yapmışlar ama ekstradan fan alman gerekebilir.

Ön fanları çok sesli diyorlar forumda.

Hocam hem görüntü olarak hem hava akımı olarak Lian-li o-11 dynamic kasasına bakabilirsiniz. Biraz fiyatı yüksektir ama kalite 1. sınıf.

Hocam hem görüntü olarak hem hava akımı olarak Lian-li o-11 dynamic kasasına bakabilirsiniz. Biraz fiyatı yüksektir ama kalite 1. sınıf.

1556 TL'ye var aslında. Reddit'in favori kasası :D

Ve benim en sevdiğim kasa
😘 Corsair 5000D AIRFLOW CC-9011210-WW ATX Oyuncu Kasa Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:
Sağ olun hocam bakacağım.

Hocam hem görüntü olarak hem hava akımı olarak lian-li O-11 dynamic kasasına bakabilirsiniz. Biraz fiyatı yüksektir ama kalite 1. sınıf.

Görünümünü beğenmedim ilginç 🤔
Hocam hem görüntü olarak hem hava akımı olarak lian-li O-11 dynamic kasasına bakabilirsiniz. Biraz fiyatı yüksektir ama kalite 1. sınıf.

Görünümünü beğenmedim ilginç 🤔

1556 TL'ye var aslında. Reddit'in favori kasası :D
hocam ben 2020'nin başlarında arkadaşa toplamıştım yurt dışından 150$ ordan aklımda kalmış
150x8 = 1200 + vergiler + kar payı = 2000 tl dir falan diye düşünüyordum

1618169973114.png

Daha güzel bir kasa görmedim. Harika vallahi. Bir gün sistem toplarsam ilk işim bundan almak olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı