Kasa önerisi

Tabii ki. Beni etiketleyin konu açarken.

Hiç kasma. Biz bu arkadaşa dün onlarca mesaj yazdık, anlattık şimdi de bu konuyu açmış. Hatta kasa fanı için konu açıp bizi etiketlemişti. Yine getirmiş Gamepower çöpünü "abi millet kullanıyor çok iyiymiş yahu" diye. Ne desen boş.

Hiç kasma. Biz bu arkadaşa dün onlarca mesaj yazdık, anlattık şimdi de bu konuyu açmış. Hatta kasa fanı için konu açıp bizi etiketlemişti. Yine getirmiş Gamepower çöpünü "abi millet kullanıyor çok iyiymiş yahu" diye. Ne desen boş.

Gündüz vakti daha farklı kişilerin önerilini beklediğim için tekrar konu açtım dostum, böyle yorumlaman hoş değil, gece o saat ile bu saat farkı var ki daha çok online var.

Rampage boş kasa al yazdığım yoruma haha atan ergenlere çok yazık gerçekten :)
Bizde biliyoruz Corsair'ya da Thermaltake ile aynı kalitede olmadığını ancak boş kasa konusunda o kadar da kötü değiller ben Rampage'in Full Tower'a yakın bir modelini kullanıyorum içinde de Thermaltake PSU var 2080 ve i9 işlemci takılı sıcaklık değerleri ekran kartı boşta 30 işlemci ise 32'yi geçmiyor marka takıntısını bir kenera bırakın ve işinize yarayacak parçaları ucuza almaya bakın.

Gündüz vakti daha farklı kişilerin önerilini beklediğim için tekrar konu açtım dostum, böyle yorumlaman hoş değil.

Gece açıkça söyleseydin "ben sizin görüşlerinizi, fikirlerinizi yeterli bulmuyorum" diye biz de ona göre yanıtlardık. Elindeki kasayı şunlarla test ettiğinde olumlu anlamda bir değişme olmayacağı açık. 2008 model kapalı Exper kasa kullanıyor olsaydın eyvallah.

Gece açıkça söyleseydin "ben sizin görüşlerinizi, fikirlerinizi yeterli bulmuyorum" diye biz de ona göre yanıtlardık. Elindeki kasayı şunlarla test ettiğinde olumlu anlamda bir değişme olmayacağı açık. 2008 model kapalı Exper kasa kullanıyor olsaydın eyvallah.

Bu kadar asıl senin kendini kasman hoş değil, gerekirse 100 tane konu açarım, yorumun için teşekkürler kirletme konumu kardeş, önerilerini yaptın tamamdır.

Önünde 2 adet 200'lük fan olan kasa modellerine bak Gamepower da falan var mı bilmiyorum Rampage kullanıyorum gayet memnunum.

Brom yok ben görsel olarak heves ettim, yoksa kullandığım kasanın fotoğrafını attım.
@Recep Baltaş moderatör arkadaşlar neden 30 dakika beklediğim konumu siliyorlar bilginiz var mıdır?
@Recep Baltaş moderatör arkadaşlar neden 30 dakika beklediğim konumu siliyorlar bilginiz var mıdır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı