Kasa önündeki fanları nereye bağlayacağim?

Dostum çok teşekkürler

Akasa Beşli PWM Otomatik Fan Kontrollü Fan Çoklayıcı Flexa Kablo (AK-CBFA03-45)

İşimi görecektır sanırım

şu ürünü sipariş verdim fanların RGB'sını çalıştırmak için ürün önerın var mı ? anakartın üzerinde o özellik mevcut değıl

Arkadaşın dedığı şekilde çözülecek problem sanırım
İnşallah çözersinde fanları sen ek olarakmı aldın yoksa kasayla berabermi geldi. Eğer kasayla beraber geldiyse gerçekten çok saçma olmuş kasanın içine çoğaltıcı takmaları veya koymaları lazımmış ama ek aldın sanırım.

İnşallah çözersinde fanları sen ek olarakmı aldın yoksa kasayla berabermi geldi. Eğer kasayla beraber geldiyse gerçekten çok saçma olmuş kasanın içine çoğaltıcı takmaları veya koymaları lazımmış ama ek aldın sanırım.

Fanlar kasayla beraber geldi evet çok saçma uğraşması çıkmadı maalesef
sipariş verdim yarın elimde olacak fan çoklayıcı molex

Aynı kasayı ben de efsane cuma kampanyasından aldım. Kasa güzel değil malzeme kalitesi eski kullandığım Xigmatek kasadan daha beter.

Msi h270 gaming m3 anakartla beraber kullanıyorum ilk resimdeki aparatı anakartın jled1 kısmına taktım fakat RGB olarak kontrol edemiyorum. Msi sitesinde mystic light sync desteklediği yazıyor ama bir türlü çözemedim ben de.

Aynı kasayı ben de efsane cuma kampanyasından aldım. Kasa güzel değil malzeme kalitesi eski kullandığım Xigmatek kasadan daha beter.

Msi h270 gaming m3 anakartla beraber kullanıyorum ilk resimdeki aparatı anakartın jled1 kısmına taktım fakat RGB olarak kontrol edemiyorum. Msi sitesinde mystic light sync desteklediği yazıyor ama bir türlü çözemedim ben de.

Kasanın yanında herhangi bir kılavuz çıkmadı zaten değıl mı oda ayrı bir mesele
ben kalitesini beğendim

Kasanın hava sirkülasyonu kötü, içi geniş değil. Sadece görüntü için alınabilecek bir kasa

PUBG fanlar %50 hızla dönerken ekran kartı sıcaklığım 65-68 arası fanları sadece pubg de açıyorum
cs:goda ekran kartı sicaklığım 55-60 arası oluyor. Kasanın en arka kısmında fan çıkmıyor normalde eski kasamda olan fanı taktım sicak hava tahliyesınde onun çok etkısı oldu şuan kablolamada ve sıcaklıkta herhangi bir olumsuzluk hissetmedım dostum :)

ve ilerde bu sorunla karşılacak arkadaşlar için çözümü buraya yazayım.

Fanlara güç sağlamak için ; Akasa Beşli PWM Otomatik Fan Kontrollü Fan Çoklayıcı Flexa Kablo (AK-CBFA03-45)

Anakartta RGB desteği yok ise
AKASA Vegas 7 Modlu 4 Kanal RGB Kontrol Kartı AK-RLD-02

bu ürünler ile çözebilirsiniz. Yardımcı olan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı