Kasa taşırken nelere dikkat edilmeli?

Merhaba, buradan bir arkadaşın tavsiyesi ile Sinerji Sargas Ryzen 5 5600 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RX6700 [Oyun Bilgisayarı] bu bilgisayarı Sinerji'nin kendi yerinden aldım, akşama olacağını söylediler ve yarın alabileceğimi söyledim, metrobüsle gideceğim ve döneceğim, kasa yaklaşık kaç kilo olur veya elle taşımak mümkün müdür?

Hocam bunu alın ULTIMA-6700XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB OC / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR 2 evinize neden kargolamıyorsunuz?

Bende babamla İtopya'dan almıştım bizim ticari minibüs var şoför koltuğunun arkasındaki ikili koltuğa kemerle bagladım sıkıntı olmadı ama ekran kartını çıkarmalısın kırılabilir. Bir arkadaşınla birlikte giderseniz zorlanmazsınız.

Merhaba, buradan bir arkadaşın tavsiyesi ile Sinerji Sargas Ryzen 5 5600 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RX6700 [Oyun Bilgisayarı] bu bilgisayarı Sinerji'nin kendi yerinden aldım, akşama olacağını söylediler ve yarın alabileceğimi söyledim, metrobüsle gideceğim ve döneceğim, kasa yaklaşık kaç kilo olur veya elle taşımak mümkün müdür?

Hocam mesafe uzak değilmiş. Zaten ağır olacağını sanmam taşırsın düşme ihtimali var ama pek sanmıyorum düşüreceğinizi düşük ihtimal en fazla ayağınız takılırsa düşürürsünüz elinizden kayıp gideceğini sanmıyorum. Kargo işi olsaymış daha iyi olurmuş. Ancak, yakın olduğu için önemsenecek olay değil diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı