Kasa tavsiyesi

Yusufby91

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
GAMETECH Gt-001 V2 6x120mm Rainbow Fanlı Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası Psu Yok | Trendyol bu kasayı ya da bunun RGB'li olani var ya da soyle bir kasa daha var önü mesh GAMETECH Colder Mesh Pro 6x120mm Rainbow Fanlı Pencereli Gaming Oyuncu Bilgisayar Kasası | Trendyol bunu mu tavsiye edersiniz bu kasaya sığacak PSU tavsiyesi istiyorum i3 10100F 1650 Super 16 RAM için PSU ileriye dönük

Bu kasa ikisinden de daha iyi;

İlla o ikisinden birini alacaksan mesh olanı.

ATX yazan her PSU sığar. Daha küçüleri de sığar.

İkisi de alınmaz.

PSU önerisi mi istedin? Tam anlamadım.

Bu kasa ikisinden de daha iyi;

İlla o ikisinden birini alacaksan mesh olanı.

ATX yazan her PSU sığar. Daha küçüleri de sığar.
Kasa micro atx ya ondan sordum atx psu sığar mi diye
İkisi de alınmaz.

PSU önerisi mi istedin? Tam anlamadım.
Evet
Diğer mesh olan ilanını attigim kasayı 6 fanli diye hava akisi iyi olur diye düşünmüştüm

Ne kadar bütçe ayırdın? Bunları alabilirsin:

Attığın 2 kasa da ATX kasa. Sığar merak etme. PSU olarak bunu alabilirsin, sistemini rahatça besler;

i3 10100F 1650 Super OC iki fanlı ekran karti 16 GB RAM RGB'li fanları iyi besler mi ileriye dönük i7 ve 2070 gibi ekran karti takma düşüncem var o zaman kaç Watt PSU takmam lazım yordum sizide hocam kusuruma bakmayın.
Ne kadar bütçe ayırdın? Bunları alabilirsin:

600 700 arası

i3 10100F 1650 Super OC iki fanlı ekran karti 16 GB RAM RGB'li fanları iyi besler mi ileriye dönük i7 ve 2070 gibi ekran karti takma düşüncem var o zaman kaç Watt PSU takmam lazım yordum sizide hocam kusuruma bakmayın.

Yok estağfirullah. İleriye dönük olmasını istiyor isen şunu alabilirsin;

Ama o PSU'da gayet iyi ve 2060 Super'li bir sistemi besler.

Geri
Yukarı