Kasa Temizlemek İçin Kompresör Tavsiyesi

apkalipto

Hectopat
Daha fazla  
Tozları temizlemek için kompresör alacağım çeşitli fiyat ve tiplerde cihazlar var. Bilgisayar kasası temizliği için kullandığınız ve önerebileceğiniz kompresör var mı?

Benzer bu tarz işini görecektir, yalnız olabildiğince kaliteli al, geçmişte bir tanesi suratıma patladı, Allah'tan gözüme felan gelmemişti.

Benzer bu tarz işini görecektir, yalnız olabildiğince kaliteli al, geçmişte bir tanesi suratıma patladı, Allah'tan gözüme felan gelmemişti.
Bir sorum olacak. Bu tür cihazlarda hangi özelliklere dikkat etmemiz gerekiyor alırken.

@Grkn00 @Silinen üye Merhaba, Ben bir kaç kompresör denemiştim fakat bu cihazları çalıştırdığınızda sürekli olarak çalıştırmayın ara ara güç tuşunu bırakın ve tekrar devam edin. Arkadaşımızın dediği gibi bende patladığına şahit oldum. Ben evimde açıkcası güçlü bir fön makinası ile temizliyorum tabiki soğuk ayarda ve belli bir mesafede tutuyorum baya işimi görüyor.

süpürge ile olmuyor temizlenmiyor yapamadım. @batukirtay bendeki fön makinesi güçlü değil hiç işe yaramıyor.

@Medicaise servis değilim tabi ama en iyi kompresör temizliyor alayım kenarda dursun.
Ben pcme gereğinden fazla değer verdiğimi düşünüyorum çünkü bir masa atıyorum balkona üstünde komple söküp temizleyip geri takıyorum artı pc masasını falan komple yerinden kaldırıp yerleri falan temizleyip geri topluyorum toplarkende kabloları siliyorum

Ben pcme gereğinden fazla değer verdiğimi düşünüyorum çünkü bir masa atıyorum balkona üstünde komple söküp temizleyip geri takıyorum artı pc masasını falan komple yerinden kaldırıp yerleri falan temizleyip geri topluyorum toplarkende kabloları siliyorum
Sende haklısın, dolar olmuş kaç lira bir parçaya zarar gelmesini istemiyorsun ;). Ama cidden gereksiz diye düşünüyorum eğer aşırı derecede tozlu veya yılda bir kere temizlik yapıyorsan al tabi ama iki üç aylık bakımlar şeklinde yapacak isen gereği yok. Boşuna masraf olur.

Sende haklısın, dolar olmuş kaç lira bir parçaya zarar gelmesini istemiyorsun ;). Ama cidden gereksiz diye düşünüyorum eğer aşırı derecede tozlu veya yılda bir kere temizlik yapıyorsan al tabi ama iki üç aylık bakımlar şeklinde yapacak isen gereği yok. Boşuna masraf olur.
aynı şekilde düşünüyorum bende 2 3 ayda bir temizliyorum boş bir pazar sabahı 12de kahvaltı canım sıkkın ne yapayım pc temizliği :D

Yeni konular

Geri
Yukarı