Kasa üstü için 120mm fan önerisi

Turanv1

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar kasam Xigmatek Glare 7A. Kasanın üst tarafına içerideki havayı dışarıya tahliye etsin diye 2 adet fan almak istiyorum, bütçem toplam olarak en fazla 80-100 Tl , bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim. Aklımda bu fan var düşünceleriniz neler?

Cooler Master Sickleflow 120MM Kırmızı Led Kasa Fanı | ITOPYA

Son düzenleme:
Cooler Master pek sessiz bir çalışan marka değil almanızı önermem . Önceliğiniz sessizlik ise tabi
Evet sessizlik önemli, yani fayda etsin yeter çünkü bilgisayar içeride sıcak havayı tahliye edemiyor 1 tane egzoz fan var sadece, üst kısma ekleme yapmak istiyorum önerilerin var mı?

Thermaltake'nin bu ürününü önerebilirim. 2 Adet kullanmakta kuzenim bir problem yaşamadığını belirtiyor, ve sessizde bir ürün.

120mm Kasa Fanı

bakabilirsiniz ne kadar stabil çalıştığını bilmiyorum ama maksat havayı dışarı atmak diyorsunuz.
Rgb kontrolcüsü gerekli mi? Yoksa programla ayarlayabilir miyim, anakartın programından?
Thermaltake'nin bu ürününü önerebilirim. 2 Adet kullanmakta kuzenim bir problem yaşamadığını belirtiyor, ve sessizde bir ürün.
Değerlendireceğim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı