Kasa üstü için 120mm fan önerisi

Dark setleri ile çalışan 6 pinli RGB Fan onları kullanmak için ayrıca kontrolcü gerek. Şu anda onları kullanıyorum yani oradan biliyorum.
Uygun fiyatlı önerir misin uçuk fiyat olmadan değerlendireceğim çünkü.
Arkadaşlar bütçem 2 fan için 80 -100 TL tek fan için değil, düzelttim konuda kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Phanteks 120mm Premium Bilgisayar Kasa Fan - n11.com Phanteks, kaliteli bir üreticidir.

Arctıc P12 Value Pack 120mm Sıyah Kasa Fanı Kutusuz (acfan00135a) - n11.com Arctic zaten yabancı ülkelerde çok yaygın bir üretici. İstediğinizi alabilirsiniz.
Çok ama çok teşekkür ederim dostum yardımcı olduğun için. Artık herhangi birini alınca eklerim konuya tekrar sağol.
Phanteks 120mm Premium Bilgisayar Kasa Fan - n11.com Phanteks, kaliteli bir üreticidir.

Arctıc P12 Value Pack 120mm Sıyah Kasa Fanı Kutusuz (acfan00135a) - n11.com Arctic zaten yabancı ülkelerde çok yaygın bir üretici. İstediğinizi alabilirsiniz.
Dostum bir şey daha soracağım müsaitsen?
Çok ama çok teşekkür ederim dostum yardımcı olduğun için. Artık herhangi birini alınca eklerim konuya tekrar sağol.

Dostum bir şey daha soracağım müsaitsen?
Bu fan çoklayıcıyı çıkarsam güç kaynağından yani 0 4 fan girişini tek sistem fanı olarak anakarta taksam sorun olur mu bunun için ayrı konu açayım mı?

Dosya Ekleri

• 20191028_144908.jpg
    20191028_144908.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı