Kasa ve sıvı soğutucu RGB'leri yanıt vermiyor

WeraxHD

Hectopat
Selam 9 - 10 ay önce bir bilgisayar topladım. Kasa modeli MSI MAG Forge 100R. Soğutucu modeli Cooler Master ML240. soğutucunun RGB kablolarını kasadaki kontrolcüye bağladım. Kontrolcünün de anakarttaki RGB bağlantısını yaptım yani şu an hepsi anakarta bağlı durumda. 1 - 2 hafta öncesine kadar kasadaki hem stock RGB fanları hem de sıvı soğutucunun fanlarını uygulamadan kontrol edebiliyordum. Ayrıca kasanın stok fanlarının rengini kasadaki RGB kontrol tuşuyla da değiştirebiliyordum. Fakat geçenlerde kasanın önündeki kendi RGB fanları kafasına göre değişmeye başladı. Kasayı her açtığımda sıvı soğutucu RGB'leri sabit renk ayardayken flash efektine geçiyor kendi kendine, stock fanlar da kafasına göre değişiyor. Ne uygulamadan kontrol edebiliyorum ne de kasanın üzerindeki kendi kontrolcüsünün tuşu çalışmıyor. Ayrıca bilgisayar açılıp şifre girme ekranında geldiğinde bir anlık ekran gidip sip siyah olup geri geliyor. Aşağıya sorunumun videosunun bıraktım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı