Kasada anakartın duruşu sorun olur mu?

Oturttuk diyorsunuz ama ortası boş duruyor. Ben vida göremiyorum orada.
ram'lerin hemen solundaki deliği diyorsanız orada zaten kasanın kendiliğinden uzun bir vida var ona oturtmadan anakart zaten takılmıyor.
@fro0808

Oturtmak yetmiyor. Vida da takılması lazım. Farklı tipte anakartlar ve kasalar kullandım ancak böyle bir bombe hiç başıma gelmedi.
Anladım. İstanbul Avrupa yakasında bunu düzelttirebileceğim ve güzel bir kablolama yaptırabileceğim bir yer önerebilecek var mı acaba ? Pek anlamıyorum bu işlerden.

Gördüğüm kadarıyla yaptığınız yanlışları söylüyorum;
1-Kablolama yüzünden anakart altında sıkışmış kablolar gözüküyor.
2-Anakartı oturtmadan üst taraftaki vidaları o kadar sıkmışsınız ki anakart kasılmaktan ortadan yamulmuş yakında anakartımda çatlak oluştu diye konu açarsınız.
3-Daha takılmamamış vidalar gözüküyor.
4-Rezalet kablolama yüzünden bu sorun çözülse bile 2 hafta içinde kasanın içi karmaşa kaos ve toz yuvası olacak.
Inkedimage0 (2)_LI.jpg

2-Anakartı oturtmadan üst taraftaki vidaları o kadar sıkmışsınız ki anakart kasılmaktan ortadan yamulmuş yakında anakartımda çatlak oluştu diye konu açarsınız.
4-Rezalet kablolama yüzünden bu sorun çözülse bile 2 hafta içinde kasanın içi karmaşa kaos ve toz yuvası olacak.Eki Görüntüle 864682

4-Rezalet kablolama yüzünden bu sorun çözülse bile 2 hafta içinde kasanın içi karmaşa kaos ve toz yuvası olacak.Eki Görüntüle 864682
Şuan bu halde kullanıyorum daha iki gün oldu kasayı kuralı. Yarın en yakın vatanbilgisayar şubesine gidip onların düzenlemesini isteyeceğim. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

ram'lerin hemen solundaki deliği diyorsanız orada zaten kasanın kendiliğinden uzun bir vida var ona oturtmadan anakart zaten takılmıyor.

Anladım. İstanbul Avrupa yakasında bunu düzelttirebileceğim ve güzel bir kablolama yaptırabileceğim bir yer önerebilecek var mı acaba ? Pek anlamıyorum bu işlerden.

O ''uzun vida'' dediğiniz şey vida değildir o vidanın takılması için bir ayaktır. En iyisi Vatan'a götürüp destek isteyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı