Anakartın ses yongalarının farklı olması sorun olur mu?

EthemK

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben günde 12 saat Sennheiser 458BT kulaklık kullanıyorum,

Masaüstü bilgisayara geçeceğimden 2 anakart arasındayım ve ses yongaları aklıma takıldı.
Birinde Realtek ALC897 (7.1-channel) var, diğerinde ise Realtek ALC1220 Audio codec var.

Hiç bilmediğimden soruyorum, kulaklığımda sesi işleyen bir şey var mı bulamadım. Bu anakartların ses yongaları ne gibi bir fark oluşturur benim için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kısa bir araştırma yaptım ALC1220'nin daha iyi olduğunu söylüyorlar. isterseniz linkleri bırakayım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kısa bir araştırma yaptım ALC1220'nin daha iyi olduğunu söylüyorlar. İsterseniz linkleri bırakayım;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ALC1220'ın daha iyi olduğunu öğrendim de, Bluetooth bu ses kartından faydalanıyor mu bana sesi verirken anlamadım, okuduğum kadarıyla USB'den bağlanan cihazlara veriyormuş diye okudum ama emin de olamadım ve aralarında çok büyük bir fark var mıdır onu merak ediyordum

Yeni konular

Geri
Yukarı