Kasada ani ses artışları

MaviPanda

Centipat
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 hafta önce toplama bir bilgisayar yapmıştım ve ses olarak dikkatimi çeken bir şey olmamıştı. Ama bugün bilgisayardan ne zaman bir uygulama açsam kasadan ani bir ses artışı olduğunu fark ettim. Görev yöneticisini ne zaman açarsam CPU %50-60 civarlarına çıkıyor (sadece görev yöneticisi açıkken) sonra 2 saniye içinde %2-3 civarlarına düşüyor ama o arada ses oluyor. Bu beni çok rahatsız ediyor bu yüzden çözüm önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 hafta önce toplama bir bilgisayar yapmıştım ve ses olarak dikkatimi çeken bir şey olmamıştı. Ama bugün bilgisayardan ne zaman bir uygulama açsam kasadan ani bir ses artışı olduğunu fark ettim. Görev yöneticisini ne zaman açarsam CPU %50-60 civarlarına çıkıyor (sadece görev yöneticisi açıkken) sonra 2 saniye içinde %2-3 civarlarına düşüyor ama o arada ses oluyor. Bu beni çok rahatsız ediyor bu yüzden çözüm önerilerinizi bekliyorum

Ses fan'dan veya harddiskten geliyor olabilir sesin türünü yazsaydınız bu daha basit olurdu, ayrıca sistem özellikleriniz neler ?

CPU boşta ve dolu halde % kaçlarda çalışıyor?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı