Kasadan cızırtı sesi geliyor

proddinex

Picopat
Daha fazla  
Merhaba BlueStacks'tan Brawl Stars oynuyordum, bir anda kasadan cızzzz diye ses geldi 3 saniye sürdü ve bilgisayarı kapattım, sonra açtım bir daha Brawl Stars girdim gene cızz sesi geldi busafer güç kablosunu cıkardım yarım saat bekledim bu sefer gelmedi ve sistem şu an sorunsuz çalışıyor. Ciddi bir hasar olmus mudur? Bilgisayarı zorlayacak oyunda değil?
Not: bu ses hiç gelmiyordu. bianda oldu

Güç kablosunu tam oturtmadığından dolayı yapmış olabilir. Güç kablosunu yerine tam oturtman gerekiyor. Ekran kartından coil-whine sesi de geliyor olabilir ama çok güçlü bi ses çıkarmaz o da.

Merhaba BlueStacks'tan Brawl Stars oynuyordum, bir anda kasadan cızzzz diye ses geldi 3 saniye sürdü ve bilgisayarı kapattım, sonra açtım bir daha Brawl Stars girdim gene cızz sesi geldi busafer güç kablosunu cıkardım yarım saat bekledim bu sefer gelmedi ve sistem şu an sorunsuz çalışıyor. Ciddi bir hasar olmus mudur? Bilgisayarı zorlayacak oyunda değil?

Tam olarak nereden geliyor ses?

Güç kablosunu bilgisayarı kapattıktan sonra mı çektin yoksa açıkken mi? Aslında açıkken bile çeksen kısa vadeli bir şey olmaz fakat sürekli yaparsan ciddi zarar gelir.

Muhtemelen CW sorunu var. Yüke bağlı genelde ekran kartından ya da az da olsa PSU'dan farklı tonlarda cızırtı ve inleme şeklinde bobin sesi gelebilir. Ses dışında bir sorun yaratmaz. Yine de tekrarladığında bir video ya da ses kaydı atın siz en iyisi.

Güç kablosunu bilgisayarı kapattıktan sonra mı çektin yoksa açıkken mi? Aslında açıkken bile çeksen kısa vadeli bir şey olmaz fakat sürekli yaparsan ciddi zarar gelir.
kapattıkten sonra cektım

Sesi yüksek miydi
kasadan bakınca duyuluyordu zatem 3 saniye sürdü sisteme zarar gelse çalışırmıydı ki

arkadaşlar alt fan cok hızlı dönüo neden

Son düzenleme:

Geri
Yukarı