Kasadan cızırtı sesi geliyor

proddinex

Picopat
Daha fazla  
Merhaba BlueStacks'tan Brawl Stars oynuyordum, bir anda kasadan cızzzz diye ses geldi 3 saniye sürdü ve bilgisayarı kapattım, sonra açtım bir daha Brawl Stars girdim gene cızz sesi geldi busafer güç kablosunu cıkardım yarım saat bekledim bu sefer gelmedi ve sistem şu an sorunsuz çalışıyor. Ciddi bir hasar olmus mudur? Bilgisayarı zorlayacak oyunda değil?
Not: bu ses hiç gelmiyordu. bianda oldu

Hocam ben sizi tam anlamadım tam olarak sorununuz ne kasamdan cızırtı sesi geliyor diyorsunuz hem de kasamın ön fanı çok ses yapıyor diyorsunuz fakat dediğiniz gibi böcek olsa fanın içinde parçalanır ölür o kadar ses yapmaz.

Hocam ben sizi tam anlamadım tam olarak sorununuz ne kasamdan cızırtı sesi geliyor diyorsunuz hem de kasamın ön fanı çok ses yapıyor diyorsunuz fakat dediğiniz gibi böcek olsa fanın içinde parçalanır ölür o kadar ses yapmaz.
Hocam ilk kasadan cızırtı sesi geldi fanlar baktım simdi altaki fan hızlı döndü böcekten olabilirmi dedim belkide ses kasanın fanından kaynaklanabilrimi

Hocam ilk kasadan cızırtı sesi geldi fanlar baktım simdi altaki fan hızlı döndü böcekten olabilir mi dedim belki de ses kasanın fanından kaynaklanabilirimi.

Hayır cızırtı sesi kabloyu tam takmadıysanız olabilir anladığım kadarıyla şu an cızırtı sesi yok şu an fan sesi var dediğim gibi YouTube'dan bakın fan hızı ayarlama programları var fakat kasanızdaki fanlar programla hızı ayarlanmıyor ise gürültü yapan fanın kablosunu sökün.

Hayır cızırtı sesi kabloyu tam takmadıysanız olabilir anladığım kadarıyla şu an cızırtı sesi yok şu an fan sesi var dediğim gibi YouTube'dan bakın fan hızı ayarlama programları var fakat kasanızdaki fanlar programla hızı ayarlanmıyor ise gürültü yapan fanın kablosunu sökün.
He anladım hocam sağolun sistemde sorun olsaydı cızırtı sesi hep gelirdi birde acılmazdı pc heralde rahatadım valla suan pcden yazıyorum ses yok

Geri
Yukarı