Kasalarda Hava Akışı

Cooler Master LiteBox5 600W nasıl peki bu konuda ?
O kasayı hiç kullanmadım. Fakat kasanın ön kapağı ve yan kapağı da pleksi, ve çok kolay çiziliyor. Bütçe sorunun yoksa sana da Master Box Pro 5 modelini öneririm, kasanın yan tarafı temperli cam. Beraberinde 700 Watt güç kaynağı ile geliyor.
Diğer bir öneri de Master Box Lite 5 RGB al, onun da yan tarafı temperli cam, ama güç kaynağını ayrı satın alman gerekecek.

@GAMER29 Kasanın üstten hava alacak yeri yok. Bu bir dezavantaj ama kasanın fiyatına bağlı olarak değişir. Bence bu fiyatlara kesinlikle alınmaz.

@dgknyl doğru. Ucuz fiyat bandında fazla seçenek kalmadı artık. 400 TL civarlarını diyorum. Kurun etkisiyle haliyle. Kaliteli bir markanın önü mesh bir modelinin alınması bile yeterli olur.

Düşük fiyat bandında kasa almaktansa bileşenleri tahtaya çakıp duvara asın hem şekil olur hem daha fazla soğur bir tane önüne vantilatör koyarsınız hem sizi serinletir hem bilgisayarı.

Benim kasa Corsair 270r.

Dosya Ekleri

• 270r-3.png
    270r-3.png
    75,3 KB · Görüntüleme: 80
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı