Kasam için en uygun hava akışı nedir?

Markayı hiç duymadım ama genel olarak çoğunun performansı yakın oluyor. Sesi fazla olmayanlardan tercih etmeniz sizin yararınıza olur daha sessiz çalışır
Öbür forumlarda falanda öneriliyor da :D
RGB içinde şerit alırız artık. Veya elime iyi para geçerse direk RGB veya ARGB alırım.

Öbür forumlarda falanda öneriliyor da :D
RGB içinde şerit alırız artık. Veya elime iyi para geçerse direk RGB veya ARGB alırım.
Rgb fan alırken anakartın uyumuna dikkat edin normal rgb ise çalışıyor ama kontrolü varsa ve anakartınızda uygun yer yoksa ya da doluysa sorun olabiliyor diye biliyorum yani çalışıyor ama kontrol etmek için ek kontrolcü satın almak gerekebilir diye. yine yanlışsam arkadaşlar düzeltsin

P12 fanlar iyi midir peki?

Çok öneren vardı araştırdım gerçekten güzel fanlar zaten CFM değerleri yüksek fakat şu an talep çok olduğu için P14 de dahil fiyatları uçmuş. 1 hafta önce sipariş verirken PWM modeli 70₺ olduğu için Akasa "Viper R" 12cm Yuva için 14cm S-Flow ve Aerocool Rev Red Dual Ring 12cm fanlardan aldım.

Rgb fan alırken anakartın uyumuna dikkat edin normal rgb ise çalışıyor ama kontrolü varsa ve anakartınızda uygun yer yoksa ya da doluysa sorun olabiliyor diye biliyorum yani çalışıyor ama kontrol etmek için ek kontrolcü satın almak gerekebilir diye. yine yanlışsam arkadaşlar düzeltsin
Anakartım RGB ve ARGB destekliyor tek yerden :D Gigabyte nasıl bir şey yapmışsa artık...

Bu arada, kasam 14cm destekliyor mu?

Anakartım RGB ve ARGB destekliyor tek yerden :D Gigabyte nasıl bir şey yapmışsa artık...

Bu arada, kasam 14cm destekliyor mu?

Desteklemiyor gibi.

1592605608891.png

Geri
Yukarı