Kasamın ön camını sökmek sıcaklıklara yardımcı olur mu?

Yan camı söktüm yine değer 79 çıktı %100 kullanımda bir şey değişmedi ön cam sökülmüyor :(

Ön camı sökemiyorum :(

Yan cami komple söküp bir kenara koydunuz değil mi?
Yan cam açık şekilde 79'a çıkması imkansız o işlemcinin.
Stok fani sök ve tekrar montajını yap.
Elinde macun varsa üzerindeki macunu silip güzelce macun sür ve montajla.

t
Yan cami komple söküp bir kenara koydunuz değil mi?
Yan cam açık şekilde 79'a çıkması imkansız o işlemcinin.
Stok fani sök ve tekrar montajını yap.
Elinde macun varsa üzerindeki macunu silip güzelce macun sür ve montajla.
amamdır dediklerinizi de yapacağım.

Dostum testleri boş ver.
Oynadığın oyunlarda ne kadar oluyor?
Adem Bey. Yan kapak açık test ettim odada soba yanıyor bunu eklemek isterim oda sıcak yani. Yan kapak açık sıcaklık maximum 81 i gördü testte. Uzun uzadıya oyun oynama zamanım olmadı gece olur ancak. 88 görme sebebi fanın ok işaretlerini yanlış takmışım ondan oldu galiba şuan %100 kullanımda maximum 81 görüyor üstüne çıkmıyor 10 dakka test ettiğimde. Bunun hal çaresi yok galiba . Bu dediklerime cevap verdikten sonra bir sorumda şu olucak . Fanı takarken anakarta tornavida değdi bir kere veya iki kere kesinlikle sert temas olmadı anakarta birşey olmamıştır değil mi ?
Dostum testleri boş ver.
Birde Adem Bey kasaya yaklaşınca içinden hafif bi sesle bir iki saniyede bir vuuv-vuuv ses geliyor duruyor. Vuuv-vuuv ses geliyor duruyor bir iki saniyede bir.
Dostum testleri boş ver.
İçi bu şekilde :

Dosya Ekleri

• 664D99C7-0926-4929-A743-389EF598E4CF.jpeg
    664D99C7-0926-4929-A743-389EF598E4CF.jpeg
    117,7 KB · Görüntüleme: 91
  • F8A31A79-FE4C-44EA-AF97-50E93BAAA364.jpeg
    F8A31A79-FE4C-44EA-AF97-50E93BAAA364.jpeg
    130 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleme:
Adem bey. Yan kapak açık test ettim odada soba yanıyor bunu eklemek isterim oda sıcak yani. Yan kapak açık sıcaklık maximum 81'i gördü testte. Uzun uzadıya oyun oynama zamanım olmadı gece olur ancak. 88 görme sebebi fanın ok işaretlerini yanlış takmışım ondan oldu galiba şu an %100 kullanımda maximum 81 görüyor üstüne çıkmıyor 10 dakika test ettiğimde. Bunun hal çaresi yok galiba. Bu dediklerime cevap verdikten sonra bir sorumda şu olacak. Fanı takarken anakarta tornavida değdi bir kere veya iki kere kesinlikle sert temas olmadı anakarta bir şey olmamıştır değil mi?

Bir de adem bey kasaya yaklaşınca içinden hafif bir sesle bir iki saniyede bir vuuv-vuuv ses geliyor duruyor. Vuuv-vuuv ses geliyor duruyor bir iki saniyede bir.

İçi bu şekilde:

Kullandığınız yer zaten kasa kadar sıcak masallah :D.
Dostum bak o testler işlemciyi çok zorluyor yani 81 derece ise sıkıntı yok.
Afterburner indirip oynadigin oyunlardaki sıcaklık degerlerinini paylaşır mısın?
Kasanin içinde herhangi bir sıkıntı yok.
O ses büyük ihtimalle stok fandan geliyordur zorlandığı için yam yükte çalışıyor.

Son düzenleme:
Kullandığınız yer zaten kasa kadar sıcak masallah :D.
Dostum bak o testler işlemciyi çok zorluyor yani 81 derece ise sıkıntı yok.
Afterburner indirip oynadigin oyunlardaki sıcaklık degerlerinini paylaşır mısın?
Kasanin içinde herhangi bir sıkıntı yok.
O ses büyük ihtimalle stok fandan geliyordur zorlandığı için yam yükte çalışıyor.
Duş aldıktan sonra msı afterburner ile yarım saat oynandıktan sonra seninle değerler paylaşacağım evet oturduğum oda kasadan sıcak bunalıyorum sıcaktan resmen. Hocam anakart sorumda ne diceksin tornavida 2 3 cm yükseklikten anakarta değdi bastırmaymış felan söz konusu değiş işlemciye zarar vermemek için gevşek tutunca düştü. Bir şey olmamıştır değil mi olsa belli edermiydi ne ederdi. Bu attığımda gpu testim.O vuuuv vuuuv ara sıra gelen ses işlem yapmazkende var dostum öyle duyulmuyor duymak için çabalayınca duyuyorsun.

Dosya Ekleri

• F9C7EEA3-981B-4368-A3F1-03589848715E.jpeg
    F9C7EEA3-981B-4368-A3F1-03589848715E.jpeg
    193,7 KB · Görüntüleme: 48
  • 9C71D5E6-01BD-48DE-A2BB-FD2DB5A1FCDB.jpeg
    9C71D5E6-01BD-48DE-A2BB-FD2DB5A1FCDB.jpeg
    156,4 KB · Görüntüleme: 43
Duş aldıktan sonra msı afterburner ile yarım saat oynandıktan sonra seninle değerler paylaşacağım evet oturduğum oda kasadan sıcak bunalıyorum sıcaktan resmen. Hocam anakart sorumda ne diceksin tornavida 2 3 cm yükseklikten anakarta değdi bastırmaymış felan söz konusu değiş işlemciye zarar vermemek için gevşek tutunca düştü. Bir şey olmamıştır değil mi olsa belli edermiydi ne ederdi. Bu attığımda gpu testim.O vuuuv vuuuv ara sıra gelen ses işlem yapmazkende var dostum öyle duyulmuyor duymak için çabalayınca duyuyorsun.
Oyun ne acaba? Eğer performans isteyen bir oyunsa sıcaklık değerleri normal gözüküyor.

Duş aldıktan sonra MSI Afterburner ile yarım saat oynandıktan sonra seninle değerler paylaşacağım evet oturduğum oda kasadan sıcak bunalıyorum sıcaktan resmen. Hocam anakart sorumda ne diceksin tornavida 2 3 cm yükseklikten anakarta değdi bastırmaymış falan söz konusu değiş işlemciye zarar vermemek için gevşek tutunca düştü. Bir şey olmamıştır değil mi olsa belli eder miydi ne ederdi. Bu attığımda GPU testim. O vuuuv vuuuv ara sıra gelen ses işlem yapmazken de var dostum öyle duyulmuyor duymak için çabalayınca duyuyorsun.

Yok sanmıyorum zarar geldiğini.
Öyle bir şey olsa belli ederdi kendini.
İçin rahat olsun.
Yan kapak açık şekilde bir yarım saat oynayıp değerlerini atarsın.
O ses dediğin gibi fanlardan geliyordur dostum.
Ya işlemci fani ya da diğer kasanın fanlarından.

Geri
Yukarı