Kasamın yan kapağını cam yaptırmak istiyorum

Milletimiz kazıklanmaya alışmış. Veya hiç araştırmayıp bazılarının sözüne inanıp, yada bi iki yere göz atıp karar vermeye alışkın. Arayan her şeyi bulur. Üstteki linkten koli koli alırsın artık.

Ne katayım dostum ? Ufak sürprizler mi serpiştireyim arasına ? :D

Örneğin yan kapağı full pleksi yap ve üstüne CD kalemiyle eğer yeteneğin varsa güzel şekiller çiz.

Tam bulamadım ama bu gibi şekiller.
boyali_desenli_cam10.jpg

Biraz şekil yap. Mesela Üçgenin tabanı hariç aşağıya doğru inen şeritler halinde falan. Arka tarafa LED'i döşedim mi senden havalısı kalmaz.

- - - Güncellendi - - -

Örneğin yan kapağı full pleksi yap ve üstüne CD kalemiyle eğer yeteneğin varsa güzel şekiller çiz.

Tam bulamadım ama bu gibi şekiller.

Benim bahsettiğim daha kaba figürler ancak o figürler demire işlenecek. Arkadan LED ile aydınlatılacak falan. Zor değil, demir kalıpları bastırınca sorunsuz oluşuyor şekiller.

Zaten aklımda var led ışıkları, içerisini kırmızı yapmayı düşünüyorum. Lakin işlemcim soğutucusu olarak hava yerine sıvı mı kullansam ? Çünkü alacağım soğutucu ortalama 200 TL karar veremedim, hem daha iyi bir soğutma olabilir. Konu dağıldı biraz ama hem daha iyi bir görüntü oluşturur.

Alacağım soğutucu bu: NOCTUA - Noctua NH-D14 Çift Fanlı Sessiz Cpu Soğutucu Intel Lga1366 Lga1156 Lga1155 Lga775 ; AMD AM2 AM2+ AM3 FM1 - Ürün Detayı - Sanalmarketim.com - Internetten Güvenli Hızlı Alışveriş

Bunun seviyeyle alakası yok bence. Ben de birçok alışverişimi oradan yaptım herhangi bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı