Kasanın arkasından ışık çıktı

Reiko777

Hectopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Selamlar, bugün kasa almıştım. Biraz önce bir ayağım çarptı kapandı, sonrasında taktığımda şalter attı ve kasanın arkasından da pat diye bir ses gelip ışık çıktı ama koku falan yok. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar açılmıyor. Ram ve ekran kartını söküp tekrar taktım ama açılmıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Açılmıyor hocam

Açılmıyor hocam
sistemde elektrik var mı? Ana kart üzerinde elektrik olduğunu anlayacağın herhangi bir led, rgb vs var mı? parçaları korumak adına takmadan çalıştırmaya çalış
birde anakart ve psu markanı da paylaşabilir misin?

Sistem bu usta. Kasada ışık falan var ama şuan hiçbir ışık yanmıyor, anakartta ışık göremedim hiç. Normalde de görmemiştim

Takmadan çalıştırmaya çalış kısmını anlamadım hocam orada ne yapacağım?

Anakart veya diğer parçalara bir şey olup olmadığını nasıl anlayabilirim. Başka PSUm maalesef yok hocam. Bir de bu tarz bir durum garantiye girer mi? Daha bugün aldım toplasan 2 saat kullanmadım windowsu kurdum güncellemeleri bekliyordum...

Anakart veya diğer parçalara bir şey olup olmadığını nasıl anlayabilirim. Başka PSUm maalesef yok hocam. Bir de bu tarz bir durum garantiye girer mi? Daha bugün aldım toplasan 2 saat kullanmadım windowsu kurdum güncellemeleri bekliyordum...
Talihsiz bir olay gelmiş başınıza :( Bir garantiye götürün eğer garanti kabul etmezse yapacak bir şeyimiz yok. Servise vericeksiniz, onlar da parçaları tek tek kontrol edip size fiyat çıkartıcaklar. Belki de şanslıysanız parçalar da sorun olmayabilir. İnşallah en az hasarla kurtarırsınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı