Kasanın içine koymak için dekor tavsiyesi

Konuyu düzenleme özelliği yok sanırım, video çektim ekleyecektim de bulamadım. Kasanın videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kasa yeterince şık. Bence bir şeye gerek yok ama illaki istiyorsan ekran kartının üzerine minik araba maketleri veya süper kahramanlar koyabilirsin. Ağır olmasın eğilebilir ekran kartı.

Kasa içerisine küçük bir akvaryum koymayı düşünmüştüm ama akvaryumun içindeki suyun bir süre sonra bileşenlere zarar verebileceğini düşündüğümden ötürü yapmadım.

Kasa içerisine küçük bir akvaryum koymayı düşünmüştüm ama akvaryumun içindeki suyun bir süre sonra bileşenlere zarar verebileceğini düşündüğümden ötürü yapmadım.

Sıcaklıktan dolayı bu baya hızlı olur :) Kasanın tavanından su damlamaya falan başlar 😸

İyi fikir, aklıma şu geldi;
SAW-Testere-Bisikletli-Figur-Ses_34487_1.jpg

PSU kısmına sığar mı bilmiyorum ama "Hardware Monitör" olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Satıcı GET linki:

Sıcaklıktan dolayı bu baya hızlı olur :) Kasanın tavanından su damlamaya falan başlar 😸
Herkesin kasası bir değil tabi. Benim sistemim çok ısınmıyor, bu sıcak havalarda en fazla 65 dereceyi görüyorum. O da işlemcim zaten. Sistemimde ekran kartı yok, yan kapağı açık kulanıyorum. Bir varsayımda bulunmam gerekirse koyacağım küçük akvaryumun sıcaklığı 35 derece civarı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı