Kasanın içine tükürük girdi

Kardesim bana sinirlenip kasamin icine tukurdu cok tukurmedi bir kismini elimle kapattim o sirada bilgisayar calisiyordu hemen bilgisayari kapadim tukuruk var mi diye baktim yoktu fakat ben yine de kasanin icine girmis olmasindan supheciyim ne yapabilirim yardimci olur musunuz?

Hocam bekleyin bozulmadıysa sorun yok sizde onun elektronik aletine tükürün.

Kardesim bana sinirlenip kasamin icine tukurdu cok tukurmedi bir kismini elimle kapattim o sirada bilgisayar calisiyordu hemen bilgisayari kapadim tukuruk var mi diye baktim yoktu fakat ben yine de kasanin icine girmis olmasindan supheciyim ne yapabilirim yardimci olur musunuz?
Ben kelebek girdi diye bi konu açmıştım bu ondan da garip hocam :D

İyice bir bakın hocam kasaya ıslak yer varsa peçeteyle silin hemen. Kardeşinize de söyleyin böyle bir ekonomide bilgisayarlara falan tükürmesin aman diyeyim piyasa zaten uçmuş

Kontrol et sıkıntıda olan parça varsa yerine kardeşini monte edebilirsin:)

O kardeş şu an ne olmuştur bilemem ama balgam atmamıştır herhalde. Yinede kontrol etmeniz daha iyi olacaktır.

Konu dışı
@fatihylmzz hocam sizin benle derdiniz ne? Neden her yerde bana kızgın ifadesi atıyorsunuz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı