Kasaya çarpmam bir sorun yaratır mı?

efe.durgunsu.1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 saat önce kasalı bilgisayarımı kapatmak için odama girdim kasaya bacağım çarptı ve görüntü gitti monitörde sonra bilgisayar yeniden başlattı kendini her şeye baktım bir sıkıntı gözükmüyor ama yine de bir sormak istedim.

Sistem kaynaklı bir şey o zaman anakart RAM soketleri kötü olabilir normal de imkanı yok ben RAM'leri takarken zorlanıyorum.
Söylediğiniz gibi ks arkadaşın da ram soketlerinde sorun olabilir. Zaten ben kesin demedim farkındaysanız. Çözüme ulaşmak için söylediğim şeyin kontrol edilmesinin ne zararı var?

Ben de anlam veremedim "RAM gevşemesine" soketler o kadar kalitesiz mi yapılıyor?

Arkadaş deneyimlemiş ya arkadaşının sistemi çok kötüdür soketinin tırnakları kırılmıştır darbede gevşiyordur yeni sistem ve anakartlarda böyle bir şey mümkün değil benim eski anakart bile taş gibi RAM'ler kıpırdamıyor.

Tamam işte bende neden olduğunu soruyorum ileride başıma dert açmasın diye.

Anakartımı daha yeni aldık Gigabyte B450 GAMING X.

Senin için demedim dostum RAM gevşemiş olabilir diyen arkadaşa yazdım.
Söylediğiniz gibi KS arkadaşın da RAM soketlerinde sorun olabilir. Zaten ben kesin demedim farkındaysanız. Çözüme ulaşmak için söylediğim şeyin kontrol edilmesinin ne zararı var?

Cezam yeni bitmişken polemiğe girmek istemiyorum haklısınız.

Arkadaş deneyimlemiş ya arkadaşının sistemi çok kötüdür soketinin tırnakları kırılmıştır darbede gevşiyordur yeni sistem ve anakartlarda böyle bir şey mümkün değil benim eski anakart bile taş gibi RAM'ler kıpırdamıyor.

Sistemi daha yeni topladım kötü olamaz çünkü anakartım kaliteli bir anakart.

Geri
Yukarı