Kasaya ekran kartı sığar mı?

sami yusuf

Hectopat
Yer
Ezana Yakalanan Cenabetler Derneği
Daha fazla  
Meslek
Ezana Yakalanan Cenabetleri Derneği Başkanı
Arkadaşlar merhaba, ekran kartı alacağım fakat 2 fanlı ekran kartlarına bakıyorum bir de kendi kasama bakıyorum sanki sığmayacak gibi geliyor.
Sizcede öyle midir?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2020-12-12 at 17.35.32 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-12 at 17.35.32 (1).jpeg
    140,3 KB · Görüntüleme: 174
  • WhatsApp Image 2020-12-12 at 17.35.32.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-12 at 17.35.32.jpeg
    143,9 KB · Görüntüleme: 166
Son düzenleyen: Moderatör:
Sığmazından ziyade şunu da atlama lütfen; çift fanlı ekran kartlarında 8 pin güç desteği gerekli olabiliyor. Senin PSU nedir bilmiyorum ama yeterli pin sayısında yeterli güç çıkışı olup olmadığını kontrol et mutlaka. Ve tabii ki PSU sisteme güç yetiştirebilecek mi? Bunlar da etken.

Arkadaşlar merhaba, ekran kartı alacağım fakat 2 fanlı ekran kartlarına bakıyorum bir de kendi kasama bakıyorum sanki sığmayacak gibi geliyor.
Sizcede öyle midir?

Sığmazından ziyade şunu da atlama lütfen; çift fanlı ekran kartlarında 8 pin güç desteği gerekli olabiliyor. Senin PSU nedir bilmiyorum ama yeterli pin sayısında yeterli güç çıkışı olup olmadığını kontrol et mutlaka. Ve tabii ki PSU sisteme güç yetiştirebilecek mi? Bunlar da etken.

Hocam benim sorum ekran kartı sığarmı 2 fanlı. Güç kaynağı yeterli ya da yetersiz alakası yok soruyla.

Fotoğraftan anlamamızı mı bekliyorsunuz? Alacağınız kartın modelini belirtin. Kendiniz ölçün kasanın uzunluğunu.

GTX 950, GTX 750 Ti STRIX 2 GB büyüklüğündeki kartlar.

Benim kafam RAM yuvalarına takıldı oraya değer mi diye onu belirtmeyi unutmuşum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı