RX 570 Ekran Kartı Kasaya Sığar mı?

Holstomer

Hectopat
Şuan da A Open'ın bir kasasını kullanıyorum ama tam modelini bilmiyorum. Ekran kartım AMD HD 6570 kasama tam oturuyor fakat ben RX 570 alacağım. Onun boyutuna bakıp kasamı ölçtüm. Kasamda uzunluk olarak yeterli alan var fakat kasamın arka paneline oturan ekran kartı genişliği 11cm yani AMD HD 6570 ekran kartı tam oturuyor. RX 570 'in genişliği 14,2cm olduğu için bir sorun teşkil eder mi sizlere danışmak istedim.
Güç Kaynağımın 8 pin desteği olmadığından dönüştürücü olarak bunu kullanabilir miyim?
Dark 2xMolex 4Pin / 6+2Pin PCI-E Dönüştürücü Güç Kablosu Fiyatı
Alacağım Ekran Kartı:
Sapphire Pulse Amd Radeon RX 570 4G 256Bit GDDR5 (DX12)PCI-E Fiyatı
Kasamın Fotoğrafları:
1548441542308.png

1548441609419.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka panel boyutları standarttır, sıkıntı çıkarmayacaktır. Dönüştürücü almanızda fayda var, fakat kaliteli bir PSU almanızda fayda var. İdareten kullanılabilir.

@@Holstomer Evet kullanabilirsiniz ama Cihat Uğurlu'nun da belirttiği gibi kaliteli bir güç kaynağı şart.

Edit: Dönüştürücüyü etrafınızdaki bilgisayarcılara sorun. Kargo parasıyla daha pahalıya gelebilir çünkü.

Çok sağolun yukarıda linkini bıraktığım dönüştürücü ile kullanabilir miyim ?
Pek önermediğim bir marka aslında. Bu tip malzemelerde sıkıntı olmayabilir, kullanabilirsiniz. Çoğu ekran kartı kutusundan da çıkıyor normalde fakat Sapphire koymamayı tercih ediyor :) Olur da kutudan çıkarsa, kutudan çıkanı kullanın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı