Kasaya kahve döküldükten sonra ne yapmalı?

7VXC Abuser

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, kasama biraz once kahve dokuldu teknik destek almak istiyorum alamiyorum. Doukulunce direk kapattim fisleri de cikardim. Kasamin ustundeki USB girislerine ve guc tusuna geldi bir de kasanin yaninda sungerler var sag taraf sungerlerine geldi. Kasanin icine baktigimda parcalar haric bos bir yere kahve vardi azicik orayi peceteyle sildim. Kasanin modelini atiyorum ne yapmaliyim?

indir (5).jpeg

Dosya Ekleri

• indir (4).jpeg
    indir (4).jpeg
    3,7 KB · Görüntüleme: 12
PSU dışında bir yere gelmişse sorun olacağını sanmıyorum.

PSU nedir bilmiyorum kasanin onune bir de hatirladigim kadariyla USB tarafina geldi ama sonradan 1 2 USB'ye baktigimda icine sivi girmemis hatta tozluydu sadece sag taraftaki sungerlere en cok geldi o sunder de parcalara gitmiyor ama nereye gidiyor bilmiyorum

Dua etmekten başka çare yok
Onune dokuldu arkasina hic gelmedi bir de baktigimda icine onemli parcalara gelmemis

1694537758093.png

Hocam PSU burası. USB'lere sıvı girmemişse sıkıntı yok hocam.

PSU nedir bilmiyorum kasanin onune bir de hatirladigim kadariyla USB tarafina geldi ama sonradan 1 2 USB'ye baktigimda icine sivi girmemis hatta tozluydu sadece sag taraftaki sungerlere en cok geldi o sunder de parcalara gitmiyor ama nereye gidiyor bilmiyorum

Onune dokuldu arkasina hic gelmedi bir de baktigimda icine onemli parcalara gelmemis
Eğer risk almak istemiyorsan biraz bekleyebilirsin. Ama sorun olduğunu zannetmiyorum.

Son düzenleme:
Orda bisey gozukmuyo hatta icinde toz var Orasi iyi gibi kurumasi icin balkona koydum yüzüstü parcalara gelmiyicek sekilde

Eki Görüntüle 1941817

Hocam PSU burası. USB'lere sıvı girmemişse sıkıntı yok hocam.

Eğer risk almak istemiyorsan biraz bekleyebilirsin. Ama sorun olduğunu zannetmiyorum.
He bi de 1 2 usbye baktim onlara da sivi girmemis ama bir ikisinden emin degilim neyse yapicak bisey yok bekliyicez.en son ben doktugumde bilgisayar yine normal calisiyodu ben direk kapattim

Geri
Yukarı