Kasaya PSU ve sıvı soğutma önerisi

1903SANTOS

Hectopat
Daha fazla  
Parçalarım:
Anakart: MSI MAG Tomahawk b550.
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro sl CL18 3600 MHz 2X16.
İşlemci: Ryzen 5 5600.
SSD: Samsung 980 Pro 1TB.
Ekran kartı: Belirsiz 1080p için en iyisini alacağım bütçe 8-10k
Sıvı soğutma: Belirsiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçalarım:
Anakart: MSI MAG Tomahawk b550.
RAM: Corsair Vengeance RGB Pro sl CL18 3600 MHz 2X16.
İşlemci: Ryzen 5 5600.
SSD: Samsung 980 Pro 1TB.
Ekran kartı: Belirsiz 1080p için en iyisini alacağım bütçe 8-10k
Sıvı soğutma: Belirsiz.

Kanka tam olarak bütçen ne ve ekran kartı PSU ve sıvı soğutma önerisimi istiyorsun.

Evet kasa 2K sıvı soğutucu 2.5k PSU 1.5k

@Andar Han hocam neyi beğenmedin.

Son düzenleme:

Eğer bütçeyi ekran kartına ayırırsa diye bir de ucuz bir PSU attım ondan önce FSP attım zaten.

Eğer bütçeyi ekran kartına ayırırsa diye bir de ucuz bir PSU attım ondan önce FSP attım zaten.

Senin attığın PSU bayağı iyiymiş moduler bir de.

Ekran kartını bende gigabayt 3060 düşünmüştüm kasadaki beklentim olabildiğince içeriye az toz alacak mesh kasa ATX anakart destekli olabilirse çok iyi

Düşünce olarak olabilir fakat o modelde (X-Power) düşük voltaj kanalı performansı ve Power Ok sinyali ile ilgili sıkıntılar olabilir (sonraki revizyonlarında var, bunda da olabilir). Pek alınabilir bir PSU gibi gelmiyor.

Arkadaşlar bunda hemfikir miyiz ve neye dikkatli etmem lazım PSU'larda.

Kanka çok sessiz ve kaliteli bir PSU 80 Plus Gold olmasıda artı ve ayrıca aşırı sessiz modları var modüler olmasıda gereksiz kablo kargaşasını önler, alınır.

Kanka çok sessiz ve kaliteli bir PSU 80 Plus Gold olmasıda artı ve ayrıca aşırı sessiz modları var modüler olmasıda gereksiz kablo kargaşasını önler, alınır.

Bu arada kasa ve sıvı soğutmada mükemmel @Andar Han da bana katılacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı