Kasayı açarken neye dikkat edilmeli?

Furkan_D

Kilopat
Sosyal Tayfı
Arkadaşlar malum statik elektirik v.s gibi şeyler oluyor, kasayı açarken neye dikkat etmeliyiz. Ayrıntılı anlatır mısınız?

Valla ben bişeye dikkat etmiyorum :) PC açıkken bile kenarını açıp HDD bağlamaya çalıştığım oldu. Ancak şuan öyle birşey yapmıyorum. Bide PC açıkken kasa hareket ettirilirse PC kendisi restart atıyor.

Birşeye dikkat etmenize gerek yok ben 10 yıldır kasa açıyorum hiçbir sıkıntı olmadı ama gidip anakartın orasına burasına dokunursanız olabilir ama çok düşük ihtimal ben ekran kartına kaç kere değdim bişey olmadı aynı şekilde anakartada.
Statik elektrik dedikleri milyonda bir ihtimal.

Birşeye dikkat etmenize gerek yok ben 10 yıldır kasa açıyorum hiçbir sıkıntı olmadı ama gidip anakartın orasına burasına dokunursanız olabilir ama çok düşük ihtimal ben ekran kartına kaç kere değdim bişey olmadı aynı şekilde anakartada.
Statik elektrik dedikleri milyonda bir ihtimal.
Yorumunu çok beğendim ekran kartı değiştirmeye kalksam neye dikkat etmeliyim? Bide söylediğin gibi mi? statik elektirik milyonda bir mi?
Bide parça değişimi çok güzel yapıyorum. Ondan yana sıkıntı olmaz değil mi? ekran kartı hiç değiştirmedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı