Kasayı her gün taşımamak için çözüm önerisi

Modza

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, oturduğum ev ile ofis arasında 1 kat var, topladığım bilgisayar kasasını her gün sabah ofise indirip akşam tekrar eve çıkartmak istemiyorum hem zor hem de riskli oluyor.
Kasayı evde bırakıp, inerken sadece mouse, klavye vs taşımak istiyorum.
Kasadan, ofisteki monitöre çekeceğim bir kablo ile (kablo uzunluğu 30-40 metre oluyor) bunu çözebilir miyim?
Bu durumda mouse, klavye, kulaklık ve özellikle USB takmaya sürekli eve çıkmamak için bu girişleri monitöre yapmam gerekecek.
Herhangi bir sorun yaşar mıyım? Bunu nasıl çözebilirim, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa evinizde kalsın 2. bir monitör alın ofise zaten almışsınız. Kabloyu çekin fakat yerden götürmeyin üstten çekin mümkünse tavana bantlayabilirsiniz. Bilgisayarınızı açın ofise giderken aşağıdan monitörün fişini takıp çalıştırın bu sayede taşımazsınız.

human_computer_gaming_setup.png

Çözüm mözüm yok. Ekmek parası kolay kazanılmıyor. Taşıyacaksın arkadaş. Biz mi taşıyacağız? Her ay sonu milyarları cebe indirirken her şey güzel. Bir kasa taşıyacaksın. Bunu gelip bize şikayet ediyorsun.:D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm mözüm yok. Ekmek parası kolay kazanılmıyor. Taşıyacaksın arkadaş. Biz mi taşıyacaz. Her ay sonu milyalrarı cebe indirirken her SE güzel. Bir kasa taşıyacaksın. Bunu gelip bize şikayet ediyorsun.:D

Hocam inşallah ironidir.
Bence satsın masaüstünü alsın bir laptop kafası rahat.

Çözüm mözüm yok. Ekmek parası kolay kazanılmıyor. Taşıyacaksın arkadaş. Biz mi taşıyacağız? Her ay sonu milyarları cebe indirirken her şey güzel. Bir kasa taşıyacaksın. Bunu gelip bize şikayet ediyorsun.:D
hocam daha taksidi bitmedi.. :D ağır zaten birgün deşerse naparım
Hocam inşallah ironidir.
Bence satsın masaüstünü alsın bir laptop kafası rahat.
masaüstünden aldığım verimi laptoptan alamam ki.. laptopta 1 saatte aldığım renderi 10 dk da alıyorum masaüstünde. 10 render 10saat.

Hocam daha taksidi bitmedi. :D ağır zaten bir gün deşerse ne yaparım?

Masaüstünden aldığım verimi laptoptan alamam ki. Laptopta 1 saatte aldığım renderi 10 dk da alıyorum masaüstünde. 10 render 10saat.

Kasa düşerse forum açacaksın kasam düştü pamuk eller cebe.:D her şeyi ben mi söyleyecem.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı