Kasayı kaldırıp bırakınca görüntü gidiyor

Daha fazla  
Arkadaşlar benim monitörüm HDMI ile bağlantılı kabloyu çekme dışında bayağı oynadım görüntü gitmiyor.

Ancak kasayı çok hafif kaldırıp bırakınca ekran kapanıp açılıyor.
Kartı: Gigabyte GTX 1650S 4 GB.

Arkadaşlar benim monitörüm HDMI ile bağlantılı kabloyu çekme dışında bayağı oynadım görüntü gitmiyor.

Ancak kasayı çok hafif kaldırıp bırakınca ekran kapanıp açılıyor.
Kartı: Gigabyte GTX 1650S 4 GB.
Yapma. Ekran kartı yerinden oynuyor olabilir yapmaya devam edersen slotu kırarsın.

Buna benzer bir sorunla daha önce karşılaşmıştım. Kasayı hafif kaldırınca sistemin gücü kesiliyordu.

Kibar davranıp güç kablosunu tam takamadığım için olduğunu fark ettim. Tüm bağlantıları kontrol edin.

Ama kasa kapanmıyor ekran gidiyor kasa çalışmaya devam ediyor görüntü kayboluyor.

Ama kasa kapanmıyor ekran gidiyor kasa çalışmaya devam ediyor görüntü kayboluyor.

Bir de kasanın kapağı açıkken elinle ekran kartını hafifçe oynat. Aynısı oluyorsa bir daha dokunma. Ekran kartının kasaya bağlantı vidasını kontrol et olmadı bir adet ekran kartı tutacağı al.

Bir de kasanın kapağı açıkken elimle ekran kartını hafifçe oynat. Eğer yine aynısı oluyorsa bir daha dokunma. Vidasını kontrol et olmadı bir adet ekran kartı desteği al.

Hocam arkadaşlarda söyledi bütün bağlantılar sağlam hatta ekran kartı hiç oynamıyor bile.
HDMI kabloyu kendim oynatıyorum gene gitmiyor.
Ancak kasayı hafif kaldırıp bırakınca sadece ekran gidiyor kasa çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı