Kasayı kapağı açık kullanmak sıkıntı olur mu?

Açık kasa kullanıp artış görenlerin sorunu kasanın kapalı olması değil, kasalarının içerisindeki hava akışının berbat olması. Günümüzde çoğu kasa sırf güzel görünsün diye cam ön panel kullanıyor. Hiçbir hava girişi olmayan absürt absürt "RGB" kasalar satılıyor. Siz de yan kapağı açınca kasa elbette rahatlıyor, fanlar temiz havaya kavuşuyor.

Evet arkadaşlar sorunum bu. Kasam mesh panel değil de cam panel olduğu için cok ısınıyor, ben de bu yüzden yan kapağı açayım dedim. Böyle kullanmamın bir sakıncası var mı?

Hiçbir şey olmaz sadece odanın içi 15 dereceden 20 ila 30 dereceye bir anda yükseliş gösterebilir bende bir tarafını açtım. Ve bilgisayar hiç ısınmıyor ama çok sıcak oluyor. Odanın içi.

Hiçbir şey olmaz sadece odanın içi 15 dereceden 20 ila 30 dereceye bir anda yükseliş gösterebilir bende bir tarafını açtım. Ve bilgisayar hiç ısınmıyor ama çok sıcak oluyor. Odanın içi.

Yani kış aylarında bir nevi klima ve PC ısınmıyor daha ne olsun ama PC'nin içi toz yumağı haline gelir kısa zamanda.

Bende yan kapağı açık kullanıyordum. Hiç sorun olmadı. Kasa yerde oldugu için GTA 5 veya Bannerlord oynadığım da vantilatör koyuyordum önüne 😅

Geri
Yukarı