Kasayı kargoya verirken sıvı soğutucuyu sökmeye gerek var mı?

Sıvı soğutucuyu sök diyenler var, gel de şaşırma arkadaş. Montajlı sabit ve yamulma bükülme sorunu olmayan bir parçayı neden söküp kargo kutusunu büyütsün ki?

Kasada damperli cam varsa köşe ve kenarlarını kağıt bant ile kapla. En sonda nolur nolmaz diye (patlarsa dağılmasın diye) 2 3 tur streç ile kapla.

@sorusormayageldim23 Dostum o soğutucu dünyanın öbür tarafından kargo aracılığı ile eline kadar geldi. Kim bilir kaç kere nakil oldu senin eline geçene kadar. Korkma bir şey olmaz. Hareketli bir parça değil ki bozulsun, sabit duran bir parça. Hareket eden parçadan korkacaksın, ekran kartı gibi.

@sorusormayageldim23 Dostum o soğutucu dünyanın öbür tarafından kargo aracılığı ile eline kadar geldi. Kim bilir kaç kere nakil oldu senin eline geçene kadar. Korkma bir şey olmaz. Hareketli bir parça değil ki bozulsun, sabit duran bir parça. Hareket eden parçadan korkacaksın, ekran kartı gibi.
ben de öyle düşündüm fakat kutusunda olmayıp kasada olunca bilemedim. bir de konu dışı bir şey sormak istiyorum. kasayı servise yollayacağım, steam, epicgames, mailler vs açık durumda acaba ve oturumda şifre var yollamadan önce format atıp şifreyi kaldırmaya gerek var mı?

Geri
Yukarı