Kasetçalar - CD çalar müzik sistemi önerisi

erendeveci13

Hectopat
Merhaba, bu aralar kaset ve CD olarak nispeten eski albümlerden toplamaya başladım yani albüm koleksiyonu gibi bir nevi.

Bu işe merak saldım ve evde olan müzik sistemine güvenerek yaptım ama çalışmıyor imiş. Eski olduğu için de yapmaya yanaşan olmadı. İki tane fena sayılmayacak hoparlörü duruyor onlarda sorun yok diye biliyorum.

Kasetçalar ve CD çalar fonksiyonu olan,
(Amfi de olsa hoş olur ama bütçe belli o yüzden şart değil :)
İkinci el düşük fiyatlarda (en fazla 500 civarı düşünüyorum ama ekstrem bir F/P cihaz olması durumunda çıkabilirim tabii) bir cihaz bakıyorum. Sarı siteden veyahut başka bir şekilde önerilerinize açığım.

Kendim de bir liste hazırlamıştım çoğu satılmış ama https://shbd.io/s/8xTjYwvV olsun.

Bir de sorum olacak, marka bazlı mı bakmak gerek kaliteli bir sistem için yoksa değişir mi?
Şimdiden teşekkürler.

Hocam bit pazarlarına gidip bakın derim. Çok ucuza kapatabiliyorsunuz ürünleri. Bir arkadaşıma hem plak hem cd hem kaset çalabilen bir alet aldık. 5 + 1 hoparlörle beraber kullanıyor şu an. Ürünü 350 TL gibi komik bir rakama aldık. Bulunduğunuz ilde bit pazarları nereye kuruluyor öğrenip sabah erken saatte gidip bir bakın.

Aklımda bir model vardı ancak satışta göremedim şimdi. Nadir Kitap gibi sitelere de bakabilirsin. Sahaf ve sahaf türevi müzik dükkanlarına da bakabilirsin. Ellerinde olmasa da kalite ve marka açısından istediğin cevapları alabilirsin belki. Ben de kullanıyorum bu cihazlardan ancak işin elektronik ve kalite kısmından bir haberim, o yüzden bilgi veremiyorum. Umarım istediğin cihazı bulursun. :)

Hocam bit pazarlarına gidip bakın derim. Çok ucuza kapatabiliyorsunuz ürünleri. Bir arkadaşıma hem plak hem cd hem kaset çalabilen bir alet aldık. 5 + 1 hoparlörle beraber kullanıyor şu an. Ürünü 350 TL gibi komik bir rakama aldık. Bulunduğunuz ilde bit pazarları nereye kuruluyor öğrenip sabah erken saatte gidip bir bakın.
Hocam İstanbuldayım aslında ama bir sürü yer var bildiğiniz bi yer var mıdır?

Aklımda bir model vardı ancak satışta göremedim şimdi. Nadir Kitap gibi sitelere de bakabilirsin. Sahaf ve sahaf türevi müzik dükkanlarına da bakabilirsin. Ellerinde olmasa da kalite ve marka açısından istediğin cevapları alabilirsin belki. Ben de kullanıyorum bu cihazlardan ancak işin elektronik ve kalite kısmından bir haberim, o yüzden bilgi veremiyorum. Umarım istediğin cihazı bulursun. :)
Sağ olun hocam nadir kitap'ı düşünmedim aslında dediğiniz gibi sahaflarda vesaire denk gelebiliyor:)

Hocam İstanbuldayım aslında ama bir sürü yer var bildiğiniz bir yer var mıdır?

Sağ olun hocam nadir Kitap'ı düşünmedim aslında dediğiniz gibi sahaflarda vesaire denk gelebiliyor:)

İstanbul'u bilmiyorum maalesef. Ünlü bir müzik çarşısı vardı yanlış bilmiyorsam Unkapanı Plakçılar Çarşısı olacak. İstanbul'da olmanız bu açıdan büyük bir şans, müziğin kalbinin attığı yerdesiniz.

Ekşi Sözlük'e de göz atabilirsiniz, orada daha eski mesajlar olduğu için işinize yarayabilir. Müzik ve sahaf dükkanlarıyla ilgili muhakkak yazılar vardır.

İstanbul'u bilmiyorum maalesef. Ünlü bir müzik çarşısı vardı yanlış bilmiyorsam Unkapanı Plakçılar Çarşısı olacak. İstanbul'da olmanız bu açıdan büyük bir şans, müziğin kalbinin attığı yerdesiniz.

Ekşi Sözlük'e de göz atabilirsiniz, orada daha eski mesajlar olduğu için işinize yarayabilir. Müzik ve sahaf dükkanlarıyla ilgili muhakkak yazılar vardır.

Çok teşekkürler hocam göz atacağım. İyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı