Kaşın ortasındaki kıllar nasıl alınır?

@Tarih Delisi ben 15 yaşındayım 16ya girince yaptırmamada bir sıkıntı olur mu ve onlar buz lazer yaparken kökünü kırmadan nasıl alabiliyorlar.
Bence sıkıntı olmaz. Lazer yapan kişiler uzman kişiler. Lazer, kıl köklerine ışın göndererek kıl köklerini öldürüyor o yüzden kalıcı. Ayrıca herkes buz lazer uygulamasını övüyor. Yaptıran kişiler çok minimal bir acı var diyorlar. Endişelenmeyin, lazer kıl köklerini kırmadan alır çünkü ellerinde makine var.

@Tarih Delisi ben 15 yaşındayım 16ya girince yaptırmamada bir sıkıntı olur mu ve onlar buz lazer yaparken kökünü kırmadan nasıl alabiliyorlar.
Sanırım Adana'da yaşıyorsun. Adana'da buz lazer yapan 3 yer varmış. Ben Kayseri'de yaşıyorum, Kayseri'de sadece 1 yer buz lazer yapıyormuş. Buz lazer hakkında detaylı inceleme yapmak istiyorsan buzlazer.com sitesine bakabilirsin.

Sanırım Adana'da yaşıyorsun. Adana'da buz lazer yapan 3 yer varmış. Ben Kayseri'de yaşıyorum, Kayseri'de sadece 1 yer buz lazer yapıyormuş. Buz lazer hakkında detaylı inceleme yapmak istiyorsan buzlazer.com sitesine bakabilirsin.

Evet Adana'da yaşıyorum araştırıp seneye gitmeeyi planlıyorum.

Geri
Yukarı