Kaşın ortasındaki kıllar kökünden nasıl alınır?

@Aurora1 hocam ağda kılları arttırıyor diye biliyorum berberimde öyle dedi ve kesin olarak çözüm mü böyle nokta nokta kalmaz değil mi?

@Aurora1 hocam bir de hangi agdayla yapilir.

Son düzenleme:
@Aurora1 hocam ağda kılları arttırıyor diye biliyorum berberimde öyle dedi ve kesin olarak çözüm mü böyle nokta nokta kalmaz değil mi?
Çoğaltmayı bilmiyorum ancak istersen tüy dökücü kremlere de bakabilirsin ancak denemeden önce küçük bir bölgede uygulayıp alerjik reaksiyon göstermediğinden emin olmalısın.

Onun dışında cımbızla alırken kökünden almıyor olabilirsin, biraz daha dikkatle düzelebilir belki bu durum. 🤔

@Aurora1 hocam bir de hangi agdayla yapilir.

Buradaki hanım efendiler genellikle sir ağda öneriyor. 🥹

@Aurora1 hocam tüy dokucuyu kullanıyorum alerji yapmıyor ama kasım gider diye korkuyorum, cımbızla nasıl tam kökünden alabilirim ve hangi agdayi kullanmam lazim.

@Aurora1 evet bazen beyaz oluyor ve daha uzun oluyor zaten herhalde birkaç denemeden sonra alışırım diye düşünüyorum ve uzaktan bakınca siyah duruyor ama yakında bir şey yok o da kökten alınca düzelir mi?

@Aurora1 evet bazen beyaz oluyor ve daha uzun oluyor zaten herhalde birkaç denemeden sonra alışırım diye düşünüyorum ve uzaktan bakınca siyah duruyor ama yakında bir şey yok o da kökten alınca düzelir mi?
O siyahlıklar kök değil de boşluksa dolar ancak kökse zor gibi. Bu arada berberler de kaş alıyor diye biliyorum istersen, bence biraz uzadıktan sonra berberde aldırmayı da bir dene. Hem nasıl aldığını görür tecrübe kazanırsın. 🥰

@Aurora1 berberde pek iyi almıyor bir de şimdi yakından bakınca fark ettim böyle minik minik noktaciklar var onlar böyle siyah görünmesine neden oluyor mesela çok pardon biraz iğrenç olabilir ama bazı yerleri iyi almışım yani ucu beyaz o yüzden siyah durmuyor ama hızlı ve ozensiz aldığım yerler siyah duruyor ve ilk defa aldım daha önce berber aliyordu ama pek iyi değildi.

@Aurora1 berberde pek iyi almıyor bir de şimdi yakından bakınca fark ettim böyle minik minik noktaciklar var onlar böyle siyah görünmesine neden oluyor mesela çok pardon biraz iğrenç olabilir ama bazı yerleri iyi almışım yani ucu beyaz o yüzden siyah durmuyor ama hızlı ve ozensiz aldığım yerler siyah duruyor ve ilk defa aldım daha önce berber aliyordu ama pek iyi değildi.
Anladım, zamanla tecrübe kazanırsın merak etme. Şimdilik cımbızla devam et olmadı eğer ileride de rahatsız ederse sır ağda vs. deneyip senin için en uygun olana karar verebilirsin. 🥰

Yeni konular

Geri
Yukarı