Kaşın ortasındaki kıllar kökünden nasıl alınır?

@Aurora1 teşekkür ederim böyle çok soru sormayın sebebi aşırı takıntılı biriyim eğer ki bir probleme cozum bulamzssam kafayı yerim sağ olun sizi de yordum.

Kaşının ortasındaki kılları cımbızla nasıl alabilirim ayrıca alsam bile nokta nokta kökü kalıyor onları nasıl içinde bırakmadan alabilirim?

@Batuhandn, @Akerfeldt, @Aurora1, @gothlife23 arkadaşlar yazarsanız sevinirim.

Hocam aynanın karşısına geçip cımbızla dikkatli bir şekilde kılları alacaksınız bildiğiniz, ilk başlarda çok acıyormuş gibi hissettirir ama zamanla alışırsınız hissiyata.

Nokta nokta kök kalma olayı bazen bende de oluyor, kökü gözüken kılı cımbızla almaya çalışıp kılla inatlaştığım zaman zorda olsa o noktadan kurtulabiliyorum. Ama bazı kıllar gerçekten çok çok inatçı oluyor ve bir türlü alamıyorum, onlar içinde tek çözümüm kılın biraz uzamasını bekleyip sonra cımbızla tekrar almaya çalışmak, genelde işe yarıyor.

Kaşının ortasındaki kılları cımbızla nasıl alabilirim ayrıca alsam bile nokta nokta kökü kalıyor onları nasıl içinde bırakmadan alabilirim?

@Batuhandn, @Akerfeldt, @Aurora1, @gothlife23 arkadaşlar yazarsanız sevinirim.
Dostum cımbızların esnekliği kalitesi değişiyor cımbızını değiştirip deneyebilirsin mesela bende hiç öyle olmuyor. Birde al çek yap seri seri elin alışır.

@gothlife23 hocam onersiginiz ya da kullandığınız cımbız var mı benimki metal değil de.
Öncelikle metal olmasına dikkat etmeni öneririm daha sonra ucu sivri uçlu abartılı olmayacak bir şekilde hani sivrilebilir azıcık yeterli :)) onun dışında cımbızlar sihirbaz görevi görmüyor sonuçta her türlü alışırsın .
Birde ben artık aynaya bakmadan takıntı haline geldi kıl çıkıca direkt alıyorum.

Geri
Yukarı