Kaşın ortasındaki kıllar nasıl alınır?

Kaş küçük bir bölge olduğu için iğneli epilasyon yaptırabilirsiniz. İğneli epilasyon yaptırırsanız kalıcı olarak kurtulursunuz.

Bence kaşınızı kesinlikle incelttirin. Kıl iyi bir şey değil. İnce kaş kalın kaştan her türlü daha iyidir.

@Tarih Delisi hocam kaşlarım çok kalın değil ama ortasını alınca uzaktan bakınca aldığım yerler siyah ya da aynadan bakınca yakında çok çok minik tüyler gözüküyor yani kökleri kalıyor onları nasıl alabilirim?

@Tarih Delisi hocam kaşlarım çok kalın değil ama ortasını alınca uzaktan bakınca aldığım yerler siyah ya da aynadan bakınca yakında çok çok minik tüyler gözüküyor yani kökleri kalıyor onları nasıl alabilirim?
Bildiğim kadarıyla sürekli cımbızla alırsanız kaşlar tahrip edildiği için belli bir süreden sonra çıkmıyor. Ben iple incelttiriyorum. Hızlı aldığı için kalınlaşma gibi bir durum olmuyor. Benim kaşlarım da kalın değil. Ben iyice ince kaşlı olmak için iple aldırıyorum. Bence iple birine aldırın. Kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız iğneli epilasyon yaptırabilirsiniz. Cımbızla veya iple alacaksanız kılları kırmadan alın.

Kıl hiç iyi bir şey değil. Kılsız veya az kıllı olmak her zaman bence harika bir şeydir.

@Tarih Delisi hocam cımbız azaltıyor mu ve bir zararı olur mu ayrıca nasıl kırmadan alabilirim iyice uzaması mi laim.

Bir tanıdığım söylemişti. Cımbızla sürekli alırsan incelir demişti. Ne kadar doğru bilmiyorum ama bence birine iple aldırın. Ben düzenli aralıklarla iple aldırıyorum. Kırmadan almaktan kastım kılı kökünden almak. Yani kırmadan almak kökünden almak demek. Kırarak alırsanız yüzeyden almış olursunuz. Uzun iken kırmadan almak daha kolay diye biliyorum. Paranız varsa bence iğneli epilasyon yaptırın. Yaptıranlar biraz acılı diyor ama şöyle düşünün canınız biraz acıyacak ama ömür boyu rahat edeceksiniz. Buz lazer de yaptırabilirsiniz ama bence iğneli epilasyon daha uygun olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı