Kaşlarımı yanlış aldım

Doğukan0957

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Şu an ağlıyorum resmen kalp krizi geçireceğim normalde kaşlarımı ben almıyorum. Ama bu sefer deneyim dedim ve kadın kaşı oldu. Hem 2 katı inceldi hem çok kalkık oldu. Hem de sağ sol eşit değil. Dün akşam oldu bu ve ben bugün okula bile gitmedim bu yüzden. O kadar kötü ne yapacağım ben ya okulda rezil olurum dışarıya çıkmakta utanıyorum. 3 gün sürem varda 3 günde uzamaz bile.

Hocam ne yaptınız çok merak ettim. Bence unutmuşsunuzdur. O gün kafanıza çok takmışsınız galiba.

Lütfen paylaşın koptum :D

Yapacak bir şey yok karizmayı çizmişsiniz büyük hata. Bunun için devamsızlık yapmayın daha çok üstünüze gelinir ve boş yere devamsızlık yapmış olursunuz okulunuza devam edin bir şey yokmuş gibi.

Merhaba,

Şu an ağlıyorum resmen kalp krizi geçireceğim normalde kaşlarımı ben almıyorum. Ama bu sefer deneyim dedim ve kadın kaşı oldu. Hem 2 katı inceldi hem çok kalkık oldu. Hem de sağ sol eşit değil. Dün akşam oldu bu ve ben bugün okula bile gitmedim bu yüzden. O kadar kötü ne yapacağım ben ya okulda rezil olurum dışarıya çıkmakta utanıyorum. 3 gün sürem varda 3 günde uzamaz bile.

Kadınların kullandığı yapay kaş kalemleri var o kadar kötüyse istersen onu dene.

Hocam yuzunuzu sansurleyip paylasir misiniz ne kadar kotu merak ettim.
Ayrica duzgun kas alan erkek veyahut isi bilen kadin kuaforleri duzeltebilir bence ne kadar kotu olabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı