Kaslı vücut kaç ayda yapılır?

Sosyal medyanın zararları hocam bunlar. Bu çocuk şimdi görüyor tüm gün iğne basmış adamları Instagram'da sonra böyle yapması bile en az 1 yıl süren vücuda kaslı değil deyip geçiyor. Komik valla ne diyek.
Merak etme ben yıllardır spor yapıyorum bir sürü kişi benim gözümün önünde naturel şekilde gelişti. 😁Bizim salondan 1 yıldır yapıp bu adamın iki katı olan bir sürü kişi var.

Merak etme ben yıllardır spor yapıyorum bir sürü kişi benim gözümün önünde naturel şekilde gelişti. 😁bizim salondan 1 yıldır yapıp bu adamın iki katı olan bir sürü kişi var.

Yıllardır spor yapıp da kası sadece büyüklük sanman zaten başlı başına bir sorun. Estetik vücut denilen bir kavram niye var o zaman? Stephen amell gibi adamları direkt kassız mı ilan edelim.

Yıllardır spor yapıp da kası sadece büyüklük sanman zaten başlı başına bir sorun. Estetik vücut denilen bir kavram niye var o zaman? Stephen amell gibi adamları direkt kassız mı ilan edelim.
1716477068067.png

Adam kaslı değil filmlerde daha estetik durması için shop yapıyorlar. Orjinal vücudu bu.

Hocam bana bir süre ver be vallahi kafama çok takılıyor
1 yılda güzel vücut yaparsın.

Eki Görüntüle 2202738

Adam kaslı değil filmlerde daha estetik durması için shop yapıyorlar. Orijinal vücudu bu.

1 yılda güzel vücut yaparsın.

Hacı adamın emekli olduktan sonraki fotoğrafını alıp gelmişsin, arrow zamanında yaptığı vücuda bak zaten dizide yaptığı hareketleri yapmak bile ayrı bir marifet.

Hacı adamın emekli olduktan sonraki fotoğrafını alıp gelmişsin, arrow zamanında yaptığı vücuda bak zaten dizide yaptığı hareketleri yapmak bile ayrı bir marifet.
Dostum filmde gördüğün vücut tamamen shop. Bu adamlar orjinali böyle zaten. Estetik haraketler yapmak için vücut olması şart değil zaten adam fit ve yağsız yapabilir ama kaslı vücut olarak bu adamı örnek gösteremeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı