Kasperksy ve ESET'in Deneme Sürümü Bittikten Sonra Ne Yapılmalı?

Başka indirmem gereken bir şey var mı?
Tam olarak ne indireceğinizi söylerseniz ona göre yorum yapabilirim. Kaspersky ve FW diyorsanız başka bir şeye gerek yok. En başta attığım rehberden yararlanabilirsiniz.
Ücretsiz sürüm kullanabilirsiniz Kaspersky'nin. Sevmediyseniz Comodo IS kullanabilirsiniz ama Kaspersky kadar iyi değil bence. Ek olarak Kaspersky + Comodo FW kullanabilirsiniz.

Tam olarak ne indireceğinizi söylerseniz ona göre yorum yapabilirim. Kaspersky ve FW diyorsanız başka bir şeye gerek yok. En başta attığım rehberden yararlanabilirsiniz.
Kaspersky ile FW beni girdiğim sitelerden ve sistemi koruyacaksa yeterli hocam bana göre.
Kaspersky free sürümünü atarmısınız hocam Kaspersky security cloud free var onumu indireyim bilemedim. Cahilim affedin.

Comodo tek kullanmayacağım antivirüs programı istiyorum bedava ve güvenlik duvarı iyi olsun istiyorum. Comodo ile birlikte kullanırım iyi midir gerçekten güvenlik duvarı?

İyi hocam ben Kaspersky'in Free olduğunu bilmeden önce 5 aya yakın kullandım sonrada Kaspersky ile sistemi taratmıştım sorun çıkmadı.

İyi hocam ben Kaspersky'in Free olduğunu bilmeden önce 5 aya yakın kullandım sonrada Kaspersky ile sistemi taratmıştım sorun çıkmadı.
Teşekkür ederim. Ben böyle şeyleri bu sıralar kafama aşırı derecede takmaya başladım. Nasıl korktuğumu anlatamıyorum. Geçmişte kötü bir anım olmuştu.
Bana yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

Teşekkür ederim. Ben böyle şeyleri bu sıralar kafama aşırı derecede takmaya başladım. Nasıl korktuğumu anlatamıyorum. Geçmişte kötü bir anım olmuştu.

Hocam siz bir de beni bilseniz AVG zamanında laptop bir ara kendiliğinden kamera açmıştı korkmuştum. Daha sonra tecrübe ile deneyimleyerek gördüm.

Hocam siz bir de beni bilseniz AVG zamanında laptop bir ara kendiliğinden kamera açmıştı korkmuştum. Daha sonra tecrübe ile deneyimleyerek gördüm.
Bende 45 GB bütün aile anılarımız şifrelenmişti. O zamanlar önüme çıkanı indirirdim. Hatta hiç bilgisayarım olmasaydı keşke dediğim bile oluyor bu aralar.

Geri
Yukarı