Kaspersky 1 yıllık key alınır mı?

umutbeyiniz

Femtopat
Daha fazla  
Lisansım bitiyor 1 yıllık key alacağım fakat netten bulduğum girdiğim keylerde "girilen aktivasyon kodu için izin verilen maksimum aktivasyon sayısını aştınız" hatası veriyor. 1 yıllık keyi alsam yine aynı sorun olur mu bilgisi olan? Bu görseldeki keyi alacağım.

fghxgf.png

Lisansım bitiyor 1 yıllık key alacağım fakat netten bulduğum girdiğim keylerde "girilen aktivasyon kodu için izin verilen maksimum aktivasyon sayısını aştınız" hatası veriyor. 1 yıllık keyi alsam yine aynı sorun olur mu bilgisi olan? Bu görseldeki keyi alacağım.

Eki Görüntüle 2129078

Alınır ama isterseniz 100 TL daha verip Kaspersky'ın kendi sitesinden premiumda alabilirsiniz.

Farklı cihazlarda aynı lisansı kullanmıyorsanız; anahtar aynı zamanda başka biri tarafından kullanılıyor olabilir. Güvenilir bir site mi burası?

hocam sağ altta kırmızı uyarılı gözüküyo o rahatsız ediyor beni sanki birşey oldu gibi zamanında trojen yedi pc ve birkaç oyun hesabım çalınıp satılmış geri aldım ama yine de free de aynı güvenlik önlemi duruyor mudur ?

Kaspersky Plus sürümü 1 Cihaz 1 Yıl seçip üzerine şu kuponu kullanarak kendi sitesinden en yeni ve ideal Kaspersky ürününü almış olursunuz:
REDUC-10

Anahtara hiç gerek kalmadı artık. Abonelik sistemi geldi. Ben de yıllardır anahtar satın alıyordum ama anahtar satın almak yerine abonelik sistemini kullanıyorum son 2 senedir. Daha rahat.

Farklı cihazlarda aynı lisansı kullanmıyorsanız; anahtar aynı zamanda başka biri tarafından kullanılıyor olabilir. Güvenilir bir site mi burası?

hocam sağ altta kırmızı uyarılı gözüküyo o rahatsız ediyor beni sanki birşey oldu gibi zamanında trojen yedi pc ve birkaç oyun hesabım çalınıp satılmış geri aldım ama yine de free de aynı güvenlik önlemi duruyor mudur ?

Yukarıda dediğim gibi; Kaspersky de, bir abonelik ile 2 Cihazda kullanabiliyorsunuz. Ben hem Evimde hem iş yerimdeki PC de aynı Lisansı kullanıyorum. Üçüncü bir cihazda kullanak için lisansı girersem; bu sizin yazdığınız uyarıyı veriyor.

Eğer diğer lisansın birinci - ikinci hakkını başka biri kullanıyorsa sizin şifreleriniz de onun eline geçebilir. Benden söylemesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı