Kaspersky abartılıyor mu?

Vallahi Kaspersky fanboyu olmamakla birlikte 2007 yılından beri Kaspersky Internet Security kullanan biri olarak söyleyebilirim ki... Evet makineyı çok yavaşlatıyor. Evet açılması çok ucun sürüyor ama zaten elinizin altında sağlam bir bilgisayar varsa bu olay sorun teşkil etmiyor. Ben çok sık virüslü olabileceği belli olan sitelerde dolaşan biri olarak Kaspersky'den çok memnunum yani. Şimdiye kadar bilgisayarıma kendim bizzat Kaspersky'yi kapatıp sokmuşluğum yoksa eğer girdiğine hiç rastlamadım. Sürekli engelledi virüslü dosyaları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten araştırdığım için konuşuyorum herhangi cahil biri konu açıp savaş başlatıyor test sonuçlarına bakıp açın şu konular.
O halde size aşağıdaki güzel, eğlenceli videoyu atıyorum. Çalışma prensipleri hakkında bilgi edinebiliriz. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O halde size aşağıdaki güzel, eğlenceli videoyu atıyorum. Çalışma prensipleri hakkında bilgi edinebiliriz. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten videoyu izledim siz tekrar güzel bir şekilde izleyin.:)

Geri
Yukarı