Kaspersky alınır mı?

TEST LİAN

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Yönetim bilişim sistemleri 1. sınıf öğrencisiyim Python'dan başladık tüm yazılım dillerini ağır olarak görüyoruz. Bir yazılımcıdan çok daha ağır dersler görüyoruz aynı zamanda da yazılımcıyız zaten. Ve genelde Microsoft Teams vs. gibi yerlerden eğitim ve dersleri görüyoruz hem örgün hem de uzaktan gördüklerimiz de var. Şu anda cebim dolu bütçem var. 1 yıllık Kaspersky 160 liraya geliyor. Ve Kaspersky'ı beğeniyorum ve güveniyorum sizce alınır mı?
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba. Yönetim bilişim sistemleri 1. sınıf öğrencisiyim Python'dan başladık tüm yazılım dillerini ağır olarak görüyoruz. Bir yazılımcıdan çok daha ağır dersler görüyoruz aynı zamanda da yazılımcıyız zaten. Ve genelde Microsoft Teams vs. gibi yerlerden eğitim ve dersleri görüyoruz hem örgün hem de uzaktan gördüklerimiz de var. Şu anda cebim dolu bütçem var. 1 yıllık Kaspersky 160 liraya geliyor. Ve Kaspersky'ı beğeniyorum ve güveniyorum sizce alınır mı?Eki Görüntüle 1529062

Hocam fotoğraftaki paket sadece antivirüs yani reklam engelleme vesaire yok söylemek istedim. Piyasadaki en iyi antivirüs programlarından biridir yani almak istiyorsanız alın.

Internet Security daha mantıklı olacaktır. Girişteki bilgilerin Kaspersky ile olan ilgisini anlayamadım bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı