Kaspersky bilgisayarınızı kastırıyor mu?

Kaspersky kullanırken bilgisayarınızda kasma sorunu oldu mu?

• Oy verenlerin toplamı
    168
Kasım 2020 tarihinde güncelleme gelecek demişsin. Bugün hala sorun devam etmekte. Çözemedim bir türlü. Eklentiyi kaldırınca sorun düzeliyor ama kaldırdıktan sonrada bazı işlevler çalışmıyor.
Güncel sürüm ile bu sorun çözüldü. Sürümü kontrol edip cevaplayın.

Yama B yüklü mü? Yüklüyse durum Kaspersky kaynaklı değildir.
Aynı durum bende de var abi. Öncesine göre aşırı azaldı ancak hafif bir şekilde kaldı. Büyük ihtimal ileride onu da kaldırırlar. Önceden 2-3 saniye beklettiği oluyordu, artık en fazla 1 saniye bekletiyor.
Bilmiyorum yüklü mü, değil mi. A ve B olarak aynı numaradan 2 adet sürüm var. Benimkini nereden öğreneceğim?
Kaspersky simgesinin üstünde mouse imlecini 1-2 saniye tutun. Gelen ekrandan gözükmesi gerek.
1610996150042.png

Aynı durum bende de var abi. Öncesine göre aşırı azaldı ancak hafif bir şekilde kaldı. Büyük ihtimal ileride onu da kaldırırlar. Önceden 2-3 saniye beklettiği oluyordu, artık en fazla 1 saniye bekletiyor.

Kaspersky simgesinin üstünde mouse imlecini 1-2 saniye tutun. Gelen ekrandan gözükmesi gerek.
Eki Görüntüle 842472
Tamam benim sürümde B sürümü.

1 saniye bir şey değil, geliştirme yapılırsa düzelebilir de o şekilde de kalabilir. O kadar şey için kafaya takmaya gerek yok nede olsa koruma sağlıyor olacak o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı