Kaspersky Cheat Engine'de tehdit buldu

xymnshn

Centipat
Arkadaşlar Kaspersky virüs buldu McAfee ile alakalı Cheat Engine indirmiştim de. Bana yeniden başlat dedi silmek için ben şimdi değil dedim bilgisayarı şimdi yeniden başlatsam virüs silinir mi?

Cheat Engine oyun komutlarını doğrudan değiştirdiği için virüs olarak algılanabiliyor.

Yeniden başlatmanız daha iyi olacaktır.
Ama Tarama Devam Ediyor?

Cheat Engine oyun komutlarını doğrudan değiştirdiği için virüs olarak algılanabiliyor.

Cheat Engine'yi sildim rav endpoint diye bir şey kurdu onuda sildim tarama yaptım.
resim_2022-06-19_001422856.png

Arkadaşlar Kaspersky virüs buldu McAfee ile alakalı Cheat Engine indirmiştim. Bana yeniden başlat dedi silmek için ben şimdi değil dedim bilgisayarı şimdi yeniden başlatsam virüs silinir mi?

Merhaba, Kaspersky trojan bulduğu zaman ve yeniden başlat dediğiniz zaman bazen klavyeniz ve fareniz çalışmayabiliyor. Bu yüzden size tavsiyem yeniden başlatmayınız. Cheat Engine ve McAfee temiz programlardır kendi sitesinden indirmişseniz tabii. Yeniden başlatmadan virüsü silmeyi deneyin. Olmaz ise, Kaspersky'ı silin ve ESET kurun. Daha sonra tekrar Kaspersky kurabilirsiniz.

Şimdi Bilgisayarı Yeniden Başlatsam Tarama devam Eder mi?
Hayır, tarama duracaktır.
Merhaba, Kaspersky trojan bulduğu zaman ve yeniden başlat dediğiniz zaman bazen klavyeniz ve fareniz çalışmayabiliyor. Bu yüzden size tavsiyem yeniden başlatmayınız. Cheat Engine ve McAfee temiz programlardır kendi sitesinden indirmişseniz tabii. Yeniden başlatmadan virüsü silmeyi deneyin. Olmaz ise Kaspersky'ı silin ve ESET kurun. Daha sonra tekrar Kaspersky kurabilirsiniz.

Arkadaşın dediği doğru. Ben de yeniden başlattıktan sonra klavye ve mouse erişimimi kaybetmiştim. O günden beri Kaspersky kullanmamaya çalışırım :D

Geri
Yukarı