Kaspersky Cheat Engine'de tehdit buldu

Evet, Kaspersky taraması bitsin. Eğer tehdit bulamazsa Kaspersky'ı kaldırın ve ESET'ya da başka bir antivirüs ile tam tarama yapın. Yoksa Kaspersky'ın hatası yüzünden klavye ve fare erişiminizi kaybedebilirsiniz.

O zaman kalıntısı kalabilir, keşke Revo Uninstaller ile kaldırsaydınız. Artık Regedit dosyalarını wise registry cleaner temizleyebilir ya da bilgiliyseniz kendiniz Regedit içerisinden software adlı klasörden rav ile ilgili bir şey varsa silebilirsiniz.
Kalıntısı Kalsa Sıkıntı Olur mu?

Bende Şaşırdım Zaten mcafee Adlı Virüsü Tehdit Olarak Buldu.

Kalıntısı kalsa sıkıntı olur mu?

Eğer bu rav denen antivirüs gerçekten virüs olarak bulaşmış ise sıkıntı olabilir. Onu disk içerisinden dosyalarını kontrol edin, %appdata% falan bakın.

Eğer bu rav denen antivirüs gerçekten virüs olarak bulaşmış ise sıkıntı olabilir. Onun harici disk içerisinden dosyaları kontrol edin, %appdata% falan bakın.

resim_2022-06-19_002544407.png

Burada Bir Sıkıntı Yok Gibi?

Bir sıkıntı göremedim IObit harici. Giriş yazısının altında olan yukarı ok tuşuna basınız, diğer yerlerden kontrol edin tekrar.

Bir sıkıntı göremedim IObit harici. Giriş yazısının altında olan yukarı ok tuşuna basınız, diğer yerlerden kontrol edin tekrar.

İnternette Bu Yazıyor: IObit Uninstaller güçlü, gelişmiş ve ücretsiz bir program kaldırma yazılımıdır. Kaldırılamayan programları kaldırmak için kullanılabilecek iyi bir yardımcı programdır. Ok İşaretine Tıkladım.

resim_2022-06-19_002854208.png

Konumuz IObit olmadığı için şu an bunu tartışmaya gerek yok. Klasörleri kurcalamaya devam edin rav ile alakalı bir şey varsa silin. Program files, program dosyaları oralara bakın bitince.

LocalLow ve local bakın.

Tamam, McAfee dosyayı kaldırabiliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı